Jestem otwarty na komercyjną współpracę w ramach mojej internetowej twórczości. Jeśli chcesz zareklamować swój produkt lub brand, skontaktuj się ze mną, chętnie zapoznam się z Twoją propozycją.

Od 6 lat prowadzę kanał na YouTube Ichabod, poświęcony popkulturze i szeroko pojętej kulturze geekowskiej. Od dawna jest on jednym z najpopularniejszych miejsc o tej tematyce w polskiej vlogosferze, co miesiąc generując 500 000 – 700 000 wyświetleń. W międzyczasie publikowałem codzienne wpisy na blogu, jednak z czasem poświęciłem cały swój czas produkowaniu wideo. Miejsce, w którym właśnie jesteś, służy mi jako archiwum dla moich filmów i tekstów.

Aktualne statystyki kanału chętnie podeślę na maila.

Poza YouTube, udzielam się ten na Facebooku, Twitterze i Instagramie. Razem z przyjaciółmi prowadzę dwa podcasty, Comics Weekly i (Nienazwany) Podcast Filmowy, oba zrzeszone w ramach sieci Podsłuchane. Regularnie prowadzę też livestreamy.

Kim są moi odbiorcy

Wokół kanału powstała też społeczność świadomych i równie mocno zainteresowanych popkulturą odbiorców. Moi widzowie do tej pory odbierali komercyjne współprace bardzo pozytywnie, chętnie brali udział w konkursach i regularnie udzielają się komentując filmy czy wpisy w social media.

Wg YouTube, tak wygląda struktura demograficzna mojej publiki:

A tak wg Facebooka:

Formy współpracy

Podstawową formą współpracy jest wideo sponsorowane z lokowaniem produktu lub marki. Zastrzegam sobie wybór tematu filmu i ogólnej koncepcji, natomiast jestem oczywiście otwarty na dyskusję w tej kwestii. Taka forma jednak jest najbardziej pozytywnie odbierana przez widzów.

Oczywiście to nie jedyna forma współpracy jaką jestem zainteresowany – nie mam nic przeciwko recenzjom sponsorowanym (o ile nikt nie wpływa na moją ocenę), relacjom z wyjazdów, wpisom sponsorowanym na social media czy większym kampaniom z wykorzystaniem wielu form współpracy. Do każdej oferty podchodzę indywidualnie.

Współpracowałem m.in. z:

Przykłady sponsorowanych materiałów na kanale:

Zastrzegam sobie prawo do wyraźnego oznaczania każdej współpracy komercyjnej. Nie reklamuję też produktów czy marek, których osobiście nie lubię lub bym sam nie używał (nie oglądał, nie czytał, etc.).

Recenzje, barter, dary losu…

Jeśli chcesz wysłać mi coś zupełnie niezobowiązująco, nie mam nic przeciwko. Nie gwarantuję zareklamowania przesyłki w social media – choć zwykle to robię, jeśli zawartość mi się podoba.

Jeśli chcesz wysłać mi coś do (nieodpłatnej) recenzji, skontaktuj się ze mną wcześniej – zwykle mam już plany względem tego co będzie przedmiotem materiałów i jeśli nie jest to produkt, którego omówieniem jestem zainteresowany, szkoda by zalegał u mnie w kolejce.

Dopuszczam rozliczenie barterowe tylko jeśli reklamowany produkt jest wysokiej jakości i o wysokiej wartości oraz gdy mowa o produktach związanych z działką, na której promocji mi samemu zależy. Skontaktuj się, pewnie się dogadamy.

Nie jestem zainteresowany (niekomercyjną) współpracą z mniejszymi kanałami, pisaniem tekstów dla serwisów internetowych czy występami gdziekolwiek poza moim własnym kanałem – głównie z powodu braku czasu.

Kontakt

Oferty bardzo proszę wysyłać na adres lstelmach89@gmail.com, w temacie wpisując „Współpraca”.

batman v superman ssie