Dobrzy ludzie zaproponowali mi oddanie na konkurs naprawdę fajnego kolekcjonerskiego cacka – specjalnej płyty winylowej z sountrackiem niedawno wydanego StraCraft Remastered.

Ale że nie mogę się po prostu zamknąć i przejść do rzeczy, to przy okazji chciałem nawiązać do tematu grania na Macu – bo tak się składa, że ostatnio trochę ciszej na kanale właśnie dlatego, że pykam sobie w rzeczonego kultowego RTSa od Blizzard.

No ale właśnie, konkurs!

Ten trwa od dziś do kolejnego piątku, czyli 8.09.2017 (do końca dnia, tj. północy, czekam na zgłoszenia). W tym czasie musicie znaleźć sposób by udowodnić mi, że jesteście fanami StarCrafta albo w ogóle gier Blizzard. Możecie zaprezentować swoją ogromną kolekcję gier czy gadżetów, przemalować ścianę w interfejs gry, wytatuować sobie “Moje życie za Aiur” na ręce, cokolwiek. No i oczywiście uwiecznić to na fotce i wysłać do mnie, na adres lstelmach89@gmail.com (w temacie wpisując po prostu “Starcraft”).

Zwycięzca dostanie soundtrack, a do wyróżnionych polecą dwie figurki Funko Pop i dwa kubki, widoczne na fotce. Poniżej macie regulamin konkursu.

Reagulamin konkursu (pdf)

W razie pytań, zadajcie je w komentarzu poniżej.

Łukasz Stelmach

Entuzjasta popkultury, beergeek, nałogowy czytelnik komiksów. Uwielbiam tworzyć treść w internecie i zarażać ludzi swoją pasją. Lubię mieć swoje zdanie.

Zobacz wszystkie posty
  • Robert Kuśmirek

    Cześć Łukasz,

    są już wyniki? :)