Czas najwyższy ogłosić wyniki konkursu, który ogłaszałem w tym materiale. Jak zwykle, wybór był trudny i okupiony długimi rozmyślaniami oraz wyrzutami sumienia, kogo nagrodzić, a kogo nie.

Z racji tego, że prosiłem o uwiecznienie swojej miłości do StarCrafta i innych gier Blizzard na fotce, zdecydowałem się nagrodzić autora najbardziej efektownej fotki. Jednej fotki – jeśli było ich więcej, to wybierałem tę jedną najlepszą wg własnego uznania. Stawiałem też nieco wyżej kolekcje czysto starcraftowe. Wiele osób postanowiło mi też opisać swoje przywiązanie do marki i gier Blizzard – oczywiście wszystkie wiadomości dołączone do fotek czytałem, ale brałem je pod uwagę głównie w sytuacjach spornych.

I tutaj mimo naprawdę masy blizzardowych skarbów uwiecznianych na zdjęciach, zwycięzca mógł być tylko jeden. Soundtrack StarCrafta: Remastered na winylu otrzymuje wobec tego MARCIN/ZGRZYT. Kolekcja naprawdę robi wrażenie, została ładnie zaprezentowana i myślę, że nagroda trafia w ręce fana – bardzo ładnie się wpisze w całość. :)

Ponad to, w gronie wyróżnionych znajdują się także:

  • Miłosz/PixelMarine za ładnie zaprezentowaną kolekcję gier – otrzymujesz kubek
  • Przemek Jachnik za kolekcję figurek wyłącznie ze StarCrafta – otrzymujesz kubek
  • Piotr Czaban za własnoręcznie wyrzeźbione figurki – otrzymujesz figurkę Funko POP
  • Robert Kuśmirek za efektowną kolekcję gier i wielgachnych figurek z gier Blizzard – otrzymujesz figurkę Funko POP

Proszę laureatów o podesłanie mi z tego samego adresu mailowego danych do wysyłki.

Bardzo dziękuję wszystkim biorącym udział i naprawdę przykro mi, że nie byłem w stanie nagrodzić wszystkich. Albo że tych głównych nagród nie było przynajmniej z pięć.

Ale to pewnie nie ostatni konkurs, dlatego zachęcam do dalszego udziału. Tutaj można np. dostać książkowe To.