Podobno parodie umarły. Autorzy Lego Batmana jeszcze chyba o tym nie wiedzą.

Gdzie grają film z napisami


Konkurs!

Do rozdania mam oryginalny zestaw The Lego Batman Movie (70901) oraz dodatkowo mini-zestaw Batman + bat-sygnał (5004930), prosto od Lego.

Wszystko co musicie zrobić, to w komentarzu poniżej odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Pamiętacie jak materiale narzekałem trochę, że większej roli nie gra np. Justice League? No to pójdźmy krok dalej – wyobraźcie sobie, że od Was zależy wybór gościnnych występów w filmie.

Mając zatem do wyboru dowolną popularną markę czy franczyzę, kogo chcielibyście zobaczyć w wersji klockowej w Lego Batmanie?

Z odpowiedzi wybiorę tę najciekawszą i nagrodzę ją zestawem. Jeszcze jedna osoba zostanie doceniona nagrodą pocieszenia. Na Wasze komentarze czekam do środy, 15.02.2017 (do końca dnia). Wyniki w czwartek.

Wyniki:

Łukasz Stelmach

Entuzjasta popkultury, beergeek, nałogowy czytelnik komiksów. Uwielbiam tworzyć treść w internecie i zarażać ludzi swoją pasją. Lubię mieć swoje zdanie.

Zobacz wszystkie posty
 • Chuumoon

  W Lego Batmanie chciałbym zobaczyć Watchmanów. Stęskniłem się za nimi, chciałbym zobaczyć ich na wielkim ekranie jeszcze raz. Szczególnie Rorschach’a.

  • O tak, jego maska w stylistyce Lego byłaby naprawdę ciekawą sprawą.

 • Everything is awesome!

 • PunishedVenom

  W lego batmanie chciałbym zobaczyć daredevila, zrobionego w taki super-meta joke gdzie jednocześnie mają z batmanem ból tyłka do siebie przez swoje podobieństwa a #ironmansuck to jednak za mało xD

 • Rafał Kalinowski

  Gdyby Rick&Morty przenosili się z Batmanem po różnych światach, w tym do obowiązkowego świata z “Rick Potion No.9” i mieliby team’up z Cthulhu, żeby ostatecznie znaleźć tupecik Alfreda, oglądałbym.

 • Mateusz Małys

  Jestem ciekaw czy dali by radę sparodiować i przenieść w ten świat naszego rodzimego WIEDŹMINa, bo w końcu The Witcher to już światowa marka :) ale jestem pewien, że smok z klocków byłby lepszy niż w rodzimej produkcji :P :P :P

 • Mateusz Szelest

  Chciałbym zobaczyć moment jak Alfred dzwoni do Iron Mana i donosi jakie hasło ma Batman do jaskini. Tony przylatuje do Bruce’a i zaczynają rzucać w siebie pieniędzmi. Później przychodzi Alfred i mówi żeby się uspokoili bo zadzwoni po ich rodziców po czym zapada krępująca cisza.

 • Sztuka w grach

  Ja z chęcią zobaczył bym postać Green Arow’a. Ponieważ sama w sobie jest raczej zabawną (chyba że tylko ja tak trafiłem) a parodiując go można zdobyć naprawdę “jajcarski” efekt.

 • Michał Tkacz

  Myślę że RoboCop byłby świetny jako gość w filmie – w swoich filmach miał kilka rodzajów wyposażenia co fanie można by oddać w klockowej wersji

 • Azair

  Chciałbym zobaczyć kilka:
  Po 1. Iron mana bo chciałbym zobaczyć jego reakcję na hasło
  Po 2. Chciałbym by nagle wyskoczył Batman (ale w wersji Adama Westa) i podyskutował o czymkolwiek ze zwykłem lego Batmanem
  Po 3. Jakakolwiek postać z filmów od Pythonów (czy ja w ogóle muszę tłumaczyć dlaczego?)
  Po 4. W sumie jak ten film ma mieć wszystkie rodzaje żartów, to ze 2 “Cut away jokes” z Family Guya by się przydały :V

 • Asmodeush

  a ja szukam i patrzę gdzie film xD w każdym razie chciałbym zobaczyć całą bat-rodzinkę, wszystkie wcielenia Batmana jakie znamy z komiksów, a przynajmniej większość oraz obserwować ich zabawne interakcje, porównania czy kłótnie :) na deser pojawiłby się Flash w takim gustinowskim wydaniu i namieszał przy liniach czasowych, wzbudzając zażenowanie i facepalm u arnettowskiego Batmana :D (tylko czy Thomas Wayne z Flashpoint nie byłby zbyt mroczny? hmmm)

 • Felek

  Pierwszego Doktora! Pokazałby mu, kto tu jest prawdziwym bohaterem-narcyzem :D

  • Felek

   W sumie 12th też by się nadał

 • KjPg

  Ja chciałbym zobaczyć Avengersów, albo innych bohaterów Marvela.
  Taki konflikt między DC, a Marvelem mógłby być zabawny.

 • Mateusz Gądek

  W klockowej wersji o Batmanie bardzo chciałbym zobaczyć Johna Constantine, czyli bohatera komiksów Hellblazer. Głównymi powodami są zarówno specyfika zakątka uniwersum DC w jakim ta postać funkcjonuję jak i sam charakter Johna. Żarty z jego nałogów, przyjaźni ze Swamp Thingiem, związku z Zatanną czy egoizm i chamstwo Anglika mogłoby dodać jeszcze więcej uroku tej produkcji.

 • Antoni Veniant

  Tyriona Lannistera jako sidekick’a Batmana(jego rozmiar pasuje do tych mniejszych ludzików z lego, w stylu Robina perfekcyjnie), poniżanego ciągle przez wszystkich za swój rozmiar. Ze sceną po napisach w której Bruce bez kostiumu i Tyrion siedzą w burdelu(z racji że to Lego Movie, to po prostu w klubie)

 • Felek

  Kylo Rena! W ogóle Kylo ma potencjał na zabawne cameos.
  Mógłby np. zatrzymać batarangi mocą :P

 • Gamart

  Ja chciałbym zobaczyć zespół (The Hoffsprings) złożony z różnych ról Davida Hasselhoffa – jednostkę wyspecjalizowanych w każdym klocku zaklinaczy życia, którzy stanowiliby jedyne sensowne uzupełnienie Batmana. Bo nie ma co ukrywać, Justice League to jednak zgraja podejrzanych indywiduów, którzy współpracę widzieli tylko w programach o budownictwie. A kto lepiej zrozumie Hoffa niż sam Hoff? Michael Knight zagrzewający swoim bryłowatym tyłkiem siedzenie KITTa, Mitch Buchannon jako efektywna wersja Aquamana (a przy tym idealny ojciec i wykwalifikowany kochanek), Nick Fury jako Nick Fury, Hoff w wersji niemieckiej gwiazdy popu (która zniszczyła Mur Berliński – to fakt, wygooglajcie), Jake Gorsky – twardy glina ze swoim helikopterem (niby normalnym, ale nic nie jest normalne z Hoffem) i w końcu jako Doktor Jekyll i Pan Hyde w wersji musicalowej (tak, Hoff ma na koncie taki musical) – jako Hulk naszych czasów. Całą ekipą zawiaduje natomiast Kapitan Kapitan – Hammett z “Anakondy III”, łowca potworów. Po finałowej walce zabraliby wszystkich na hamburgery, bo Hoffy znają podobno dobre miejsce.

 • Jakub Habura

  Po tych zaczepkach w strone Marvela (czytaj hasło do twierdzy Batmana) , chciałbym zobaczyć crossa z Iron Manem , pojedynek na żarciki , na bogactwo i takie tam , nie mieszałbym do tego ani Avengers ani Justice League, tylko ich dwóch

 • Piotr Kruszewski

  Ja najbardziej chciał bym zobaczyć Davyego Jonesa w formie lego razem z Latającym Holendrem i nieśmiertelną załogą.

 • Piotr Juskowiak

  Wolverine, hulk, ant-man, mystique udająca przez pewien czas jason’a todda (red hood).

 • SirFilipino

  Gdyby można było połączyć uniwersum DC i Marvela w tym filmie, to zdecydowanie wrzuciłbym tam jakiś wątek z Deadpool’em nawiązując do jego ostatniego filmu, taka czwarta ściana w czwartej ścianie – Lego Batman naśmiewający się z filmowego Deadpool’a, który szydzi z Batman V Superman w Lego Batmanie.

 • Fenox

  Wojownicy z Mortal Kombat, co robilyby w świecie Batmana? Wiadomo tylko że postacie tak kultowe byłyby świetnym elementem zaskoczenia. A z samych klocków mogłaby powstać udana parodia Mortala w uniwersum Lego (i jedyny dobry film Mortal Kombat). ;-)

 • Michał

  Dwie postaci- Moon Knight i Deadpool, bo pod pewynnmi względami są jego całkowitym przeciwieństwem.

 • Rafał Barański

  Ja chciałbym zobaczyć, może nie to kogo nie było, ale to w jaki sposób była niewykorzystana. Mając już postać Voldemorta w filmie i Ralpha Fiennesa dubbingującego Alfreda i nie zrobić jakiegoś żartu ze złamaniem czwartej ściany, to profanacja. Podsumowując po prostu dałbym jeszcze Ralphowi do zdubbingowania Voldemorta i wrzucił jakąś interakcje z Alfredem np. podczas ostatniej walki

 • Kelek Video

  Ja chciałbym spotkać na przykład batmanów z różnych epok np Bale i jego głos. Albo druga opcja są xmen i deadpool i jego humor od razu podbilo by to ogólny humor w stronę bardziej dla dorosłych. Ale co tam

 • Konrad Rykała

  Zdecydowanie Iron Man. Chciałbym zobaczyć reakcję Tony’ego na hasło do Batjaskini ;)

 • Jerzy Eckert

  Peter Capaldi przelatujący w taridisie nad Gotham chcąc pożyczyć grapling hung od Batmana oraz Batmana z bvs żeby dostał w ryj od lego batmana:-)

 • Revan

  Chciałbym zobaczyć Deadpoola, który mówi do Batmana: Co niespodziewałeś mnie się tu? Bo co, jesteś PG-13?

 • Nikodem Erenc

  Myślę, że ciekawie byłoby zobaczyć R2D2 i C-3PO. 3PO ze swoją nieporadnością i atakami paniki byłby przekomiczny u boku Batmana.

 • Tomek Dąbrowski

  Oczywiście, że Leslie Nielsen’a. Jest To film z gatunku “parodia”, a dla mnie słowo parodia kojarzy mi się zawsze z tym siwym facetem, który bawił młodych i starych. Wychowałem się filmach z jego udziałem i zawsze się na nich świetnie bawiłem jako dzieciak. Potem dorosłem, zrozumiałem żarty i aluzje do innych rzeczy z popkultury i nadal po dziś dzień Leslie Nielsen jest moim ulubionym aktorem, więc jeśli gdzieś go wstawić, to do Lego Batman. Z samego hołdu dla tego gatunku filmu.

 • Dorian Rathenow

  Szczerze… Chciałbym tam zobaczyć Kylo Rena :D

 • grzek

  Sherlock Holmes . 2 detektywów i kłótnie w filmie, który z nich jest lepszy.

 • Mateusz Orzechowski

  Ja byłbym za tym by dziwna postać z czarnymi klockowłosami i dziwnym niezidentyfikowanym akcentem wpadła na moment powiedziała ” O Hai Mark” i poszła w swoją stronę bez żadnego wytłułmaczenia i już więcej się nie pojawiła!

 • Pan.G

  W Lego Batman zobaczył bym kogoś ze Star Wars np: Darth’a Vader’a jako jednego z vilanów z Phantom Zone. Batman walczył by z nim na miecze świetlne albo coś w tym stylu

 • Pecetowiec

  W Lego Batman zdecydowanie chciałbym zobaczyć gościnny występ bohaterów (i antybohaterów) ze Spaceballs (Dark Helmet, Prezydent czy Pułkownik świetnie by się odnaleźli obok reszty antybohaterów). Konfrontacja Batmana i Lorda Helmeta mogłaby być pretekstem do fantastycznej wymiany zdań – docinki o synku Lorda Vadera, niezbyt imponujących rozmiarach antagonisty itp. byłyby obowiązkowe. Wiele widzów nie zaznajomionych ze Spaceballs z pewnością po seansie by sięgnęło po ten film a w ten sposób świetna parodia oddała by hołd innej świetnej parodii. :)

 • emanuel szołdra

  W tym mrocznym Gotham ,chętnie zobaczył bym Freddiego Kruegera ,który potrafił by niezle namieszac w zyciu Batmana
  + można dorzucić Jamesa Bonda ,który może robić za tymczasowego wspólnika Batmana w walce z jakąś korporacja (hehe LexCorp) XDD

 • Merika

  Batwoman!

 • Sebastian Figurski

  Jako wielki fan postaci Batmana, James Bonda oraz klocków LEGO z wielką chęcią to właśnie postać Bonda zobaczyłbym w filmie o klockowym mrocznym rycerzu. Fenomen Bonda, jak i jego postać to idealny “grunt” na zamieszczenie wielu gagów i żartów. Połączenie tego z tym co zobaczyłem w LEGO THE BATMAN MOVIE daje idealną receptę na świetny film.

 • AvengerGT

  Wzorem jednego z wydań specjalnych starego dobrego wydawnictwa tm-semic, chętnie zobaczyłbym znowu spotkanie Batmana z Sędzią Dreddem. Postać równie mroczna i podobnie skrywająca swoje emocje. Uważam, że zestawienie ze sobą podobieństw, zamiast przeciwieństw byłoby całkiem ciekawym pomysłem.

 • Samuel

  Ja to nie potrzebuje wiele ale chciałbym zobaczyć w LEGO Batman parodię komiksu Doom Patrol, wyobraźcie to sobie gadający-lego-ambulans plus ten stworek do którego się daje kasety żeby mówił, a doprawić to wszystko sceną jak Batman wraz z Casey zastanawia się czy kebab to tylko kebab a nie coś więcej.

 • Demo2nd

  Transformers, głównie Optimus Prime. W tym wydaniu byłby typowym dobrym wujaszkiem, który prawi o wolności i jak to każde życie jest dużo warte, ale gdy tylko przychodzi czas do walki, to dostaje szału i kasuje przeciwników w najbrutalniejsze (jak na standardy Lego) sposoby, a gdy spotyka Megatrona (załóżmy że był w Phantom Zone) to groziłby mu wyrwaniem głowy za pomocą topora. A to byłoby parodią tego jak przedstawili Optimusa w filmowych Transformers od Baya.

 • Tomasz Sowa

  To może Ricka i Mortyego? Ciekawie bylo by zobaczyc jak Rick i Batman się dogadują myślę że okazało by sie to ciekawym przedsięwzięciem ale prawdopodobnie ze względu na Ricka i co on mówi oraz robi nie mógł by być to film dzieci :D

 • Mikołaj Izydorczyk

  Ja to bym chciał zobaczyć Dema w LEGO Batman bo tak. No bo kto by nie chciał zobaczyć klockowatego Dema???

 • Antoni Kałwa

  W sprawie konkursu: nie wiem czy
  ktoś kojaży serial gotham, lecz dzieje się on turz po morderstwie rodziców Bruca. Możemy tam zobaczyć między innymi młodego pingwina i młodego zagadkę. I to ich najbardziej chciałbym zobaczyć w filmie o batmanie. W rakiej formie jak zostali przedstawieni w gotham.
  Np. Pingwin który w gotham wypada świetnie, lecz w komiksach nie jest najciekawszą postacią. Także świetnie wypada nieprzewidywalny i lekko niepokojący Nygma. Uwielbiam te dwie postacie przedstawione w gotham i ciekawie byłoby zobaczyć je w klockowej wersji

  Mam nadzieję że uda mi się wygrać gdyż uwielbiam lego tylko jest dla mnie zbyt drogie

 • slonio

  Stawiam na Cenobitów z serii Hellraiser, kto nie chciałby zobaczyć klockowego Pinhead’a? :P

 • Hubot

  biorąc pod uwagę komiksową tematykę oraz mój sentyment chciałbym zobaczyć postać Sknerusa McKwacza najlepiej żywcem wyjętą z dzieła Dona Rosy humor towarzyszący tej postaci pasowałby wszędzie (halo ile razy lepszy byłby Batman v Superman ze Sknerusem zamiast człowieka ze stali)

 • Dżony Karb

  Doctor who!!! Ma już swój lego odpowiednik w grze LEGO Dimensions więc pierwsze koty za płoty :)

 • Łukasz Sypik

  A ja bym zobaczył w Legowej wersji Batmana jego spotkanie z Wojowniczymi Żółwiami Ninja i Pogromcami Duchów, w sumie fantastycznie byłoby zobaczyć jak ci pierwsi przez przypadek buszując po kanałach wychodzą z jakiejś dziury w bat-jaskini i jedząc pizze robią bałagan na włościach nietoperza… natomiast co do tych drugich, zobaczyłbym jak radzą sobie np. z takim Legowym Sauronem albo Godzillą… poza tym twórcy filmu udowodnili jak dobrze wykorzystywać postaci i ich backgroud, więc zarówno dla jednej jak i drugiej franczyzy byłoby to swojego rodzaju otarcie łez po zeszłorocznym gwałcie zaserwowanym przez włodarzy Hollywood.

 • Krzyś Radliński

  Darth Vader/Palpatine że byłyby ciekawy pojedynek batka z Vaderem, a Sherlock by wyśmiał jego techniki detektywistyczne XD Jar Jar by denerwował Batmana

 • Ryszard Wetoszka

  Stana Lee, bo to ojciec całego uniwersum i skoro występuje w innych filmach to i w tym nie może go zabraknąć.

  • Michał Chmielowiec

   Którego uniwersum?…

 • Mikołaj Bochowicz

  Moim pomysłem jest powrót Hana Solo i przyjaciół lecz z większą rolą niż w “The Lego Movie”. Powodem mogłoby być ucieczka Imperatora z Phantom Zone a także chęć zemsty Hana na Batmanie za kradzież hipernapędu. Ciekawym pomysłem byłaby także interakcja Jokera i Luke’a (najlepszego jak wiadomo klauniego księcia zbrodni)

 • Marcineł

  Najbardziej chciałbym zobaczyć cameo jakiejś mało, bądź też średnio znanej postaci z uniwersum DC. Myślę że dobrym wyborem byłby na przykład Dr.Manhattan jako taka pompatyczna,odizolowana od normalnych ludzi postać.

 • Bartłomiej Świeboda

  Moja wersja nie byłaby filmem dla dzieci(przynajmniej tych najmłodszych). Moim filmem byłoby lego batman v lego Kung fury. Film zaczynałby się tym że Lego Hackerman zhackował lego przestrzeń i lego kung fury trawił do lego gotham za tropem tajeniczego lego towarzyszjitsu. Tam spotkał się z lego batmanem którego wziął za lego furhera i stoczył z nim pojedynek. W czasie którego okazałoby się że ich najlepsi partnerzy Lego hackerman i lego wyrocznia nie są w pełni sprawni(wyrocznia jeździ na wózku i ma wadę wzroku, hackerman ma wadę wzroku i swoją fryzurę i wąsa). Przez co czują wspólną więź czy coś. Okazuje się że za wszystkim stoi lego jessiezawszetasamarolawkażdymfilmie który porywa wspomnianych partnerów i Hackuje lego czas by trafić do ery ninjitsu. Lego batman i lego kung fury z pomocą lego doctora stranga wędrują do ery ninjitsu. tam się okazuje że jednak za lego jessiezawszetasamarolawkażdymfilmie stoi lego towarzyszjitsu, i stworzył armię lego ninja z którymi wspólnymi siłami będą musieli walczyć lego batman i lego kung fury przy oczywistym true survivor śpiewanym przez lego Davida Hasselhoffo przegranego w lego nicka fury’ego.

 • LubieCzytac77

  Ten świat klocków i tak jest nieźle zwariowany, ale nie miałabym nic przeciwko, gdyby udało się dorzucić jeszcze… Deadpoola. Wiemy dobrze, że jest mistrzem odniesień do popkultury, a i czwarta ściana nie jest dla niego kłopotem. Obawiam się tylko, że w takim wypadku trzeba by zwiększyć kategorię wiekową filmu, bo żart Deadpoola może okazać się zbyt wulgarny. Wybierając więc łagodniejszą wersję, to może Ben Affleck? Chciałabym żeby chociaż raz w życiu zaliczył udany występ w filmie poświęconym superbohaterom.

 • Wiktor Woś

  Ja bym tak dodał admirała Ackbara ze Star wars który nie wchodził by na ekran i krzyczał it’s a trap, tylko takiego który by wlatywał na ekran swoim wielkim krążownikiem i przy okazji rozwalał wszystkich przeciwników i pół Gotham i wtedy krzykczał it’s a trap,mógłby się pokawić chociaż w jednej scenie gdzie Batman i cała ekipa są otoczeni i już chcą się poddawać. No i może w jakiejś końcowej scenie.

 • TheGizmo XD

  Kolorowego Zacka Snydera

 • Marcin Radzyniak

  Chciałbym zobaczyć w filmie super bohaterów DC ale z seriali stacji CW oraz małe nawiązanie do Gwiezdnych Wojen. Gdzieś na początku filmu mogłaby być scena podobna jak w BvS gdzie Batman ma bardzo “rzeczywisty” sen i widzi tam postacie z serialu Arrow (Arrow, Flash, Black Canary, Vixen itd.) i budzi się z krzykiem, że nie chce do nich dołączać. A w scenie po napisach widzielibyśmy jak Batman i Robin oglądają w jego sali kinowej nową trylogię Gwiezdnych Wojen i Batman na boku notuje jakich błędów unikać podczas wychowywania Robina, żeby nie wyrósł na gnojka xD

 • mnb123456

  Wstawiłbym Ambush Buga, w sumie ot tak, dla hecy

 • Benny

  W ludzikowej wersji chętnie zobaczyłbym Ozzy’ego Osborna i sprzeczkę z Batmanem pt. Kto jest tutaj prawdziwym księciem nocy ;)

 • Patryk Zubiak

  Lego Batman jest w tym samym uniwersum co Lego Movie,więc mógłby się pojawić Emmet,Witruwiusz albo nawet jako kolejny “zły” Lord Biznes.Mógłby się pojawić też jakiś odtwórca Batmana np:Adam West lub Michael Keaton w wersji Lego,albo jak pojawili się Dalekowie to mógł chociaż mignąć Peter Capaldi z TARDIS.

 • kkllus

  Nie mam pojęcia czy będzie się liczyć, ale… chciałbym zobaczyć Świat Dysku Pratchetta w wersji Lego. To byłoby naprawdę coś, bo wydaje mi się, że specyficzne poczucie humoru Sir Terry’ego idealnie nadaje się do przeniesienia na srebrny ekran w klockowej adaptacji filmowej

 • Farclum

  W Lego Batman widziałbym wystep bohaterów Marvela, którzy na pewno wypomnieliby sukcesy MCU i porażkI DCEU. Wywiązałaby sie z pewnością ciekawa dyskusja. Zobaczyłbym również scene w klasie szkolnej gdzie Christopher Nolan udziela lekcji osobom odpowiedzialnym za BvS i Suicide Squad jak tworzyć filmy o superbohaterach DC

 • Piksa

  Chciałbym zobaczyć Birdmana w pełnym kostiumie, z głosem podkładanym przez Keatona. Rozumiecie, taki gag, że wyleciał z okna i trafił do świata klocków. No, bo Keaton grał Batmana i w ogóle. Nie no dobra nawet nie próbuję tego wyjaśniać, bo jak na to patrzę to robi się to coraz bardziej cringy. Także no, Birdman!

 • Adamus

  Ja chciałbym zobaczyć gdzieś na background na przyjęciu z okazji odejścia Gordona postacie Mark’a Hamill’a i Cevina Conroy’a i usłyszeć jakąś krótką wymianę zdań na totalnie błahy temat, tylko po to, żeby co uważniejsi widzowie złapali nawiązanie. ;D Poza tym figurki tych dwóch panów byłyby bardzo ciekawe :)

 • Marek Łagódka

  Freddy Krueger, gdzie w jednej ze scen podczas snu Freddy bawi się przeszłością Batmana. Można by było dać też jakieś smaczki typu Kostka LeMarchanda (Hellraiser), maska hokejowa (Friday 13th), czy laleczkę Chucky (Child’s Play).

 • Krzysztof Latusek

  W zasadzie to 3 postaci. Mniej realną opcją (różne uniwersum) jest spider-man. Wiem, wiem… może żart o utracie bliskich im osób byłby oklepany i wątpliwej jakości… ale mogłoby to namieszać w relacji Batman-Robin. Peter jako SpiderRobin? Wujek Ben (Afflec)?
  Kolejna postać to Lex Luthor próbujący odbudować swoje dobre imię po występie w BvS. Po prostu tak ikoniczynej postaci w DC powinno być po BvS po prostu łyso.
  No i deserek: Moonknight i twist z ostatnich komiksów o tej postaci… myślę, że nadałoby głębi jak w przypadku LEGO THE MOVIE.
  (Dowcip o Power Rangers i pomyleniu jaskini to już za dużo, co?)

 • Kuba Nieslucha

  Gościnnie mógłby sie pojawić Jack Sparrow. Wydaje mi sie ze dwóch egocentryków (batman i jack) z tak róznym charakterem mogłoby świetnie zadziałać.

 • Stanisław Orłowski

  Iron Man: Czy nie byłoby piękne gdyby “mroczny” bogacz spotkał swojego odpowiednika z wielkim ego? Już widzę tę scenę, w której się obrzucają pieniędzmi czy szpanują “zabawkami”, willami czy licytują się, który ma gorszego superwroga :D Wręcz idealny materiał na drugą część :)

 • Alex Aender

  W klockowej wersji filmu chętnie zobaczyłbym Dwunastego lub Jedenastego Doctora najlepiej z Sherlockiem na pokładzie TARDIS. To mógłby być naprawdę interesujące połączenie.
  Ciekawie byłoby zobaczyć spotkanie Batmana i Iron Man’a oraz innych postaci z uniewersum Marvela (totalny crossover dwóch uniwersów superbohaterów).
  Jako, że nadchodzi (jesienią w kinach) Lego Ninjago : Film w filmie Lego o Batmanie mogła by pojawić się drużyna Ninja oraz ich wrogowie.

 • Rafał Gładysz

  Bardzo dziwne postacie które pojawiły by się po nwm napadzie na sklep z komiksami gdzie widoczne by były niektóre żarty związane z marką jak i samym batmanem…. Albo batmanem z innego uniwersum… Ni nie uniwersum… Innej rzeczywistości alternatywnej rzeczywistości

  • Rafał Gładysz

   Chodzi mi o bardzo dziwne postacie że zrobili by żarty o podróbkach lego

 • Mateusz Izdebski

  Ja chętnie zobaczył bym Doctora who i Daleków , bohaterów z seriali CW , Jar Jar binksa oraz odpowiedniki postaci Marvela i DC np . Thanos i Darkside .

 • Łukasz Szczepański

  Osobiście w świecie lego wolałbym zobaczyć Iron Mana, który walczy z Batmanem obrzucając się wzajemnie pieniędzmi kłócąc się o to kto jest bogatszy. Wyobrażam sobie starcie dwóch miliarderów bez rodziców – jeden sie kryje, drugi otwarcie mówi ze jest iron manem, pierwszy ma batcave, drugi buduje sobie wielki przeszklony budynek na swoją cześć. Walka o to kto jest większym narcyzem :D

 • RayX

  Bardzo ciepło przyjąłbym gościnny występ Dartha Vadera. Ta dwójka po prostu idealnie do siebie pasuje. Na pewno mieliby sobie dużo do powiedzenia. Chętnie zobaczyłbym, jak wymieniają się poradami rodzicielskimi na temat wychowywania synów. Biedny Robin.
  Nie mówiąc już o tym, że fajnie byłoby zobaczyć szybki pojedynek pomiędzy jednym, a drugim. Miecz świetlny kontra batarang, zakończony próbą przeciągnięcia Bruce’a na ciemną stronę mocy i jakimś komentarzem z jego strony (”I AM the dark side!”). Ostatecznie panowie oczywiście by się pogodzili, nie zapominajmy w końcu, jaki los spotkał ich matki. Gacek, jak wiemy, ma ostatnio słabość na tym punkcie :P.

 • Jakub Klamecki

  A kolejna marka, to Doctor Who. Te kilka kwestii z Lego Dimensions i HISHE między Batmanem a Doktorem uświadomiły mi jaki byłby to fajny duet+ “Return of the Doctor Mysterio” udowadnia, że superherosi i Doktor grają. Doktor, (może być tu zarówno Matt Smith, jak i Peter Capaldi) zatrzymujący Armię Daleków, które sprowadził jakiś szwarccharakter do Gottham z jakimś cynicznym powiedzonkiem “nie macie ochoty rozwalać innego miasta? Wystarczy, że to jest ono terroryzowane przez psychotycznego klauna”.
  Story arkiem mogłoby być propozycja Doktora, by uratować rodziców Batmana/ zapobiec, by Joker nie stał sobą.
  Potem byłby perturbacje czasoprzestrzenne i WTF face Batmana na słowa “wibly wobly timey wimey”
  Plus- zarówno Doktor i Batman byliby fajnym przeciwieństwem pewnych cech. Doktor- w swój cyniczny sposób śmieszny i mało egocentryczny
  Batman- skupiony na sobie dupek, mroczny.
  Ale oboje po podobnych stratach i geniuszach

 • Jet

  Chętnie bym zobaczył w filmie… Mad Maxa. Szczególnie na poczatku filmu. Równie dobrze sequel mógłby o tym nawiązać i cały film rozgrywałby się na jakimś pustkowiu. Fajny byłby Batman w takim klimacie.

  Druga rzecz… TMNT. Pamięta ktoś ten cross TMNT i batmana w komiksie? Nie? Mi się podobał, i w filmie mogliby dać sporo nawiązań do tego, a film byłby rozwinięciem komiksu, gdyby TMNT spotkali superherosów.

  Suicide Squad. Znaczy bez Suicide bo byłby problem z dziećmi. W filmie pojawili się Boomerang, Killer Croc i Harley. A gdyby pojawiłby się Deadshot? Albo gdyby byłby LEGO film o tym która sparodiuje ten zły film? Jest potencjał na to. Szczególnie że w filmie nawet nie wspomnieli o tym, było do BvS.

 • Patryk Królczyk

  Osobiście wstaiłbym scenę, w której Bruce w Batcave chcąc założyć kostium Batmana, zakłada na siebie strój Daredevila, po czym mówi “damn 2003”. W innej scenie siedziałby Batman i oglądał filmik z samotnym szczeniakiem na Battube, na Batkomputerz w… Batcave, po czym zawołałby Alfreda mówiąc “Alfred I think, I found a Robin for our Batdog”. Na koniec chciałbym zobaczyć jakąś integrację pomiędzy Batmanem i spider-manem z nawiązaniami do tego, że Peter jest sierota, a Batman z sierot robił Robinów.

  • Bo to, że sam Bruce też nią jest to jest niezbyt istotna ciekawostka, nie? XD

 • Magister Pigularz

  Zdecydowanie miło by było zobaczyć na ekranie Damiana Wayne’a gdzieś indziej niż w “Batman i syn”. Jeśli chodzi o inne marki to może doktora Browna i Marty’ego, Szczerbatka z “Jak wytresować smoka”, a na koniec coś dziwnego, co moim zdaniem by pasowało do samego filmu: Asa z “Hydrozagadki”. To by było na pewno ciekawe, ale też niemożliwe do zrobienia bo to polski film. Pozdrawiam

  • Serio “Son of Batman” wydali w Polsce jako “Batman i Syn”, czy odnosisz się do czegoś innego?

   • Magister Pigularz

    Wiesz co, mój błąd, bo nawet zapomniałem że film się nie nazywał “Batman and son” jak komiks Morrisona tylko “Son of Batman” (komiks czytałem ostatnio, a film widziałem z pół roku temu). Filmweb mi mówi, że przetłumaczyli to na “Syn Batmana”, więc poprawnie. Dzięki, że mnie poprawiłeś.

 • necrohronos

  Iron Man. Druga część Lego Batman mogłaby być o rywalizacji tych dwóch bogatych egocentryków. W tle natomiast Avengers, squadron supreme, doom patrol X-men, JLA, Deadpool i Stan Lee i żarty z ekranizacji, kopiowania od siebie nawzajem czy problemów licencyjnych.

 • Aneta Monika Howie

  Głos Jokera (jak dla mnie) to Mark Hamill (tak tylko się odniosę do kwestii nietrafionego aktora w filmie Lego). Mark Hamill, jak dla mnie, to JEST głos Jokera – w Batman Animated Series brzmi fantastycznie, tak samo jak i w grach, nadaje postaci charakteru i powoduje, że nagle wszystko co mówi to taki jeden wielki dowcip. Po prostu, jest piękny <3.
  A co do postaci, którą chciałabym zobaczyć w klockowej wersji Batmana mam dwie opcje – tak jak w grach Lego Batman czasem pojawia sie misja ratowania Adama Westa, tak chciałabym, żeby i w filmie się pojawiał – byłby wówczas parodią Stana Lee, pojawiającego się w każdej ekranizacji komiksów Marvela :D; druga opcja to różne zespoły muzyczne, które w filmie by miały casting na main theme Batmana – w tralierach do klockowego Batmana było, że sam pisał, a w filmie mogłyby tak epizodycznie pojawiać się zespoły od wolnych i smętnych Radiohead, Coldplay, po metalowe brzmienia typu Slipknot, czy Motorhead :D (Lemmy, by sie pewnie z takim klockowym Batmanem świetnie rozumiał).

 • DeyC

  Super by było zobaczyć w Lego Batmanie Darth’a Vader’a :D Obaj są w czerni, dało by się ułożyć z tego jakiś fajny gag.

 • Igor Hakenberg

  Danny the Brick.
  Możliwości kreatywne przy tej postaci (choćby rozbudowa przy użyciu klocków do Danny the Street), sama komiksowy absurd istoty Danny’ego idealnie pasujący do konwencji, fakt że w sumie to to samo wydawnictwo/uniwersum i nie trzeba było daleko szukać, czy oczywiście gra słów której NIE ŚMIEM tłumaczyć…
  Nikogo lepszego sobie nie mogę wymarzyć.

 • ApeK04

  W Lego Batmanie chętnie zobaczył bym Michela Knight z (Knight Ridera) albo po polsku “Nieustraszonego”.
  Uważam że byłoby to bardzo ciekawe połączenie kiedy agent F.L.A.G. wystąpiłby w filmie razem z Batmanem Jako że obaj są detektywami i ratują ludzi przed złem mogli by się spotkać podczas jakiejś akcji. Potem by zaczeli rywalizowac o to kto jest rzeczywiście lepszy. Kto szybciej rozwiąże zagadkę lub znajdzie sposób na pokonanie wroga w filmie? i oczywiście która fura jest lepsza KITT? czy Batmobil? Oczywiście świetnie sparodiowane jak Kłótnia dzieci :)). Potem jednak musieliby połączyć siły i pokonać wspólnego wroga. Pozdrawiam!

 • Przemysław Kowalski

  DEADPOOL tylko on może wyglądać naprawdę dobrze w wersji Lego. Cała kolejna część Lego movie mogłaby polegać na tej postaci :)

 • Kacper Froń

  Witam,myślę że w którejś ze scen przez przypadek mógłby się znaleźć np. Ezio zamienić ponure a zarazem gimbazowe słowo z batmanem,zniknąć pokazać się jeszcze w zakończeniu.A wielkim latajacym obiektem okazałby sięJar Jar Binks w tajniackim przebraniu i okazałoby się młodszym bratem batmana

 • JestemSzymon

  Zagubione postacie z marvela, które dziwiłyby się co one tu robią i docinały DCEU

 • Konrad Kuczyński

  Absolutnie nierealne – alternatywny klockowy świat Rick & Morty !

 • Maciej Urbański

  Ciekawie byłoby moim zdaniem zobaczyć występ gościnny ekipy Marvela np. śliniących się do Wonder Woman Iron Man’a i Kapitana Amerykę, lub rywalizację między Tonym Starkiem a Brucem Waynem o to który z nich jest lepszy. Świetnie byłoby zobaczyć na ekranie klockową wersję Stana Lee, wystarczyłoby na chwilkę tak jak w większości filmów Marvela.

 • Marysia Pawlik

  Doctor WHO. Z jednej strony byłoby to spotkanie dwóch samców alfa rywalizujących o przywództwo. Z drugiej spotkanie takie dałoby możliwość Batmanowi podróży w czasie na pewną uliczkę na tyłach teatru kilka lat wcześniej. Czy dorosły Bruce powstrzymałby mordercę swoich rodziców? Jakie to miałoby konsekwencje dla jego życia i Gotham. Mnóstwo możliwości.

 • Jon Snow

  Ja bym chciał zobaczyć Sherlocka Holmesa, który by rywalizował z Batmanem kto jest lepszym detektywem.
  A potem razem, zbadali by tę zagadkę do końca.

 • Witek

  Wydaję mi się, że kolejnym dobrym filmem Lego byłaby seria Star Wars- świętoszkowaty artefakt popkultury, który jest z pieczołowitością polerowany przez wieloletnich fanów przed skazą. Mieliśmy zalążek tej idei w grze Lego Star Wars, co pozwala nam stwierdzić, że ekipa duńskich zabawkarzy nie zawiedzie nas co do finalnego materiału. Star Wars w moim przekonaniu to istna kopalnia gagów a specyfika filmów Lego w świetny sposób by przedstawiła franczyzę w tym mniej poważnym świetle. Jest to ogromne uniwersum z długą a zarazem ciekawą historią do przedstawienia w klockowej parodii, co będzie bolesnym zbezczeszczeniem dzieciństwa dla wspomnianych polerowaczy. Niech moc będzie z klockami!

 • Krzysiek Tietz

  Zdecydowanie Transformersów, zwłaszcza dlatego że to chyba jedna z niewielu ciekawych franczyz których Lego jeszcze nie tknęło. Ponadto już sobie wyobrażam Batmana starającego się zdominować Transformersy w formie aut i pokazać się jako mistrz kierownicy ;)

  Ciekawe byłyby też dyskusje między Człowiekiem (klockiem?!) – Nietoperzem a Bumblebee nie mogącym się wysłowić a posługującym się jedynie cytatami, najlepiej z samego Batmana ;)

  • Może dlatego Lego jej nie tknęło, że filmy są oparte na serii zabawek Mantle, ich konkurenta? XD

 • Kuba Nawara

  Chciałbym zobaczyć ant-man’a który porusza się w małej wersji pośród małych chipków lego.

 • Bartek Bober

  Ja bym chciał by pojawiła się w tym filmie postać z lego przygody np. Kicia rożek i mogłaby wygadywać jakieś suchary na temat czarnegocjacji stroju Batmana lub mogłaby prowadzić terapię Batmana na temat śmierci jego rodziców a Batman ciągle by mówił że nie ma z tym problemu ale kicia ciągle by mu z tym nie odpuszczała i wkraczała by w sam środek walki i chciała prowadzić z nim terapię.

 • Dawid

  Ja osobiście dałbym wszystkie wersje Batmana – te kinowe. Aby Lego Batman śmiał się z nich i z ich filmów. A być może sam by został zroastowany? :D Na pewno dodałbym jeszcze mroczne postaci w czerni, jak np. Darth Vader, oraz miliarderów, jak Tony Stark. Wszyscy cisnęliby po sobie nawzajem, a wyszło by na to że tylko Batman ma jedno i drugie. A i dodałbym na chwilkę drużynę Avengers, by Batman im powiedział coś w stylu: ,,Pomyliliście światy. Zjeżdżać mi stąd!”.

 • ignacy wkurwiacy

  Ja bym chciał żeby w filmie pojawił się ja razem z batmanem wyruszyłbym na przygode i cisną bym z nim beke wzioł bym ze sobą deadpoola (wiem że on jest z marvela) i moją świnke morską pucjana na chwile jeszcze by się mógł pojawić mój brat żebym mógł sprzedać mu łomot 😂.I to tyle elo lamelo.

  • Jeśli jesteś w gimnazjum lub później to zrób proszę przysługę dla ludzkości, oraz uderz do swojej polonistki o zajęcia wyrównawcze. Jeśli jesteś młodszy, to jest dla Ciebie jeszcze nadzieja, skup się na przecinkach. 😜

   #pokolenieautokorekty

 • Franek Cabanowski

  W roli bane’a chciał bym zobaczyć Donalda Trumpa a cyborg’a Samuela l Jacksona, Batman’em mógł by być George Bush.

 • Kamil Tracz

  Ben Affleck. Smutny tuła sie po planie i żali się Arnettowi o swoich porażkach. Najlepiej jeszcze jak byłoby wspomnienie o tym clipie z Kimmelem, zabawa by była.

 • SuperSand

  Oglądając film zastanawiałem się dlaczego pośród Voldemorta i innych czarnych charakterów, nie ma tego najbardziej charakterystycznego… Dartha Vadera!
  Zapewne jest to związane z prawami Lucasfilmu a właściwie to Disneya…
  Tak czy siak gdyby była możliwość zobaczenia jakiejkolwiek postaci z Gwiezdnych Wojen chciałbym zobaczyć LANDO !
  Taaak, właśnie Lando, ten najbardziej niesamowity i niedoceniany bohater galaktyki zasługuje na to aby uwiecznić go jako klockową figurkę w filmie :)
  Dodatkowo można by się odnieść do samego aktora czyli Billy Dee Williamsa, który w filmie Burtona z 1989 grał Harveya Denta :D

  • Franczyza Star Wars jest obecna w Lego od dawna, mają serio dużo zestawów (w tym naprawdę fajną minifigurkę Vadera), a postaci pojawiły się już w pierwszej pełnometrażówce (mając zresztą występ z Batsim, sorry za delikatne spojlery), więc pewnie i tutaj daliby z dogadaniem się radę.

 • Bartek

  Ja chciałbym zobaczyć Doctora Who. W filmie pewnie nie grałby dużej roli, ale na pewno każdy fan doktora miałby do końca filmu “banana na twarzy”.

 • meczboks

  Symeon Słupnik Młodszy.. to jakiś randomowy święty, ale jego matka miała na imię Marta, więc coś z tego mogłoby być :)

 • Mateusz Gałka

  Z chęcią zobaczyłbym Batmana który wpada do innego wymiaru.Wymiaru w którym natknąłby się on na Ciri która rzucałaby nim jak szmacianą lalką po czym wysłała by przez portal do Temerii gdzie natrafiłby na pijącego Zoltana.Po zakrapianej nocy Batsy obudziłby się w łózku Yen z którego zacząłby gonić go Geralt,niestety nie udało by mu się go złapać gdyż przez problem Multiversum oraz tego ze Flash znowu skopał linie czasu Bruce skonczyłby jako uczeń Dartha Vadera którego zadaniem było by zabicie Palpatine-na progu sukcesu misji zleconej przez Anakina pojawiłby sie tajemniczy obraonca “Kaczor Donald” który zwycięzajac w pojedynku na moc z całą trójką odsyła mrocznego rycerza do Profesora Xaviera by ten uczył tam historii gdyż Wolverine wyszedł po fajki i juz nie wrócił.

 • Kamil “Zyga” Zygadło

  Nie mam pojęcia co prawda na jakich zasadach działają te wszystkie umowy z Markami jakie Lego posiada…
  Ale Film z mieszanką stereotypowych bohaterów DC i Marvela to mógł by być Hit :)

  • Do pewnego stopnia miało to miejsce już w Lego: Movie i powiem szczerze – chcę więcej!

 • Epsilion

  Iron Mana – zestawienie Bruca i Tonego konkurujących albo próbujących współpracować (trochę jak w Avengers), dwie postacie które są jednocześnie identyczne i różne.
  No i obaj bohaterowie są dla szerszej publiki twarzami swoich wydawnictw.
  Już sobie wyobrażam Batmana z tym jego całym “muszę chronić moją prawdziwą tożsamość” w zestawieniu z Starkowym “I am Iron Man”

 • VratherX3

  Może to nie marka ale chciałbym zobaczyć Vala Kilmera, Jima Carrey i Tommy Lee Jonesa w ich wdziankach z Batman Forever, a całą scenę podkreśli Seal swoim ” Kiss From A Rose ” dając jej bardziej podniosły ton. Mógłbym śmiało powiedzieć, że film doprowadziłby mnie tak czy siak do łez.

 • Mikołaj Jodłowski

  Zdecydowanie Deadpoola. Chciałbym usłyszeć jego “żenujące” żarty takie w wersji dziecięcej, straszne ciekawi mnie jakby to wymyślili twórcy oraz jego kostium w wersji animowanej.

 • JAromir MRÓZ

  Batman w kosmosie spotyka różne latarnie poszukując czarnej latani(bo to batman) dowiaduje się historii latarni. Ostatecznie się okazuje, że czanra latarnia nie istnieje wiec wraca do domu pilnować porządku w Gotham jako mroczny rycerz.
  Ps
  Liczy się sama podróż do celu, a nie cel.

  • Lol

   Xd

 • W wersji klockowej w Lego Batmanie chętnie zobaczyłbym Squirrel Girl. Oczywiście tą w stylu z The Unbeatable Squirrel Girl, która nie dość, że pasowałaby do takiego komediowego, klockowego filmu. To jeszcze mogłaby wprowadzić żarty dotyczące Marvela, dajmy na to w formie porównywania obu uniwersów, podczas gdy pomagałaby Batmanowi w pokonywaniu przeciwników.

 • Ewelina Skotnicka

  Dalecy narobili mi smaka na Doctora Who. Serio, muszę tłumaczyć dlaczego? Ech, no dobra…
  “Doctor Who” to nieograniczone możliwości począwszy od regeneracji i “wielu twarzy” Doctora, przez czasoprzestrzenne LEGO, aż po Cyberlegomana. Widział ktoś coś bardziej uroczego niż Legodaleka, który mówi “Exterminate!”? No, dobra. Tutaj wypadł nieco marnie i bardziej jarało mnie to, że są niż jacy są. Ale wyobraźcie sobie K9 jako postać w filmie LEGO.
  Chociaż pewnie gdyby kolorowa ferajna Daleków nie połechtała mojej sentymentalnej duszy, to skłaniałabbym się do Star Treka Original. Tylko, że tutaj mogłoby się skończyć powielaniem schematu z Batmana. Jest sobie zajebisty Kirk, który nie wie, co do niego mówisz, bo jest zajęty swoją zajebistością, Spock rodem z przeróbek Dema, McCoy jako przeciwwaga Wolkana oraz Scotty, który ogarnie wszystko w ostatniej chwili… No, dobra też mogłoby być Spocko *Ba dum tss*. Szczególnie gdyby napotkali inne postaci sci-fi znane z popkultury, chociażby ze Star Wars.
  Trudny wybór. Na szczęście świat LEGO jest taki, jaki sobie zbudujemy. A możemy zbudować wszystko. To, chcę wszystko!

  WOW! POW! Piu! Piu! Piu! BOOM!

 • Marcin Kołacz

  Optimus Prime – To byłby odlot. Wyobraź sobie w każdej scenie z jego udziałem widzieć tylko jego nogi i słyszeć jak kłóci się tym swoim charakterystycznym, niskim glosem z Batmanem. Oczywiście po transformacji w ciężarówkę ukazywał by się w pełni swojej chwały. No i nie trudno w świecie lego zbudować świetną ciężarówkę, która by się transformowała jak batmobile w Batman the movie.

 • Arnold Cytrowski

  Świetnym pomysłem byłoby użycie postaci z Mortal Kombat – szybkie, błyskawiczne pojedynki ze Scorpionem czy Sub-zero, emanujące błyskawicznymi panczlajnami – brzmi zacnie.

 • watchmen

  Myślę że do szczęścia wystarczyłaby mi scena gdy batman przypadkiem niszczy jeden z budynków który okazuje się kwiaciarnią, zaś z jej zgliszczy wygrzebuje się klockowa wersja tommy’go wiseau który mówi “Oh hi Batsy” i w tej samej chwili opuszcza kadr.

 • Alfons Walczyński

  Moim zdaniem skoro Lego Batman to taka szydera przede wszystkim z samego Batmana i wszystkiego co z nim związane to najbardziej widzi mi się gościnny występ Mr. Freeza z głosem i muskulaturą Arnolda Schwarzeneggera mimo faktu, że była to parodia sama w sobie w Batman i Robin. Co najważniejsze to w polskim dubbingu powinien użyczyć głosu Robert Burneika.

 • Przemo Ri

  Mógłbym uderzać w patriotyzm czy dumę narodową i po prostu powiedzieć Lego Wiedźmin (Choć szczerze powiedziawszy wolałbym Lego Solaris (Te od Lema) bo mogłoby być to naprawdę ciekawe przeżycie), ale ze względu na panującą tu komiksową otoczkę powiem Aquaman. Lego Aquaman to chyba jedyny sposób by stworzyć historię o tej postaci gdzie wszelakie przytyki można by było wykorzystać na korzyść produkcji, zamiast tłumaczyć nam jak mroczną i poważną postacią jest gość gadający z rybami.

 • Jakub Pytel

  szczerze? Zobaczyłbym… LEGO parodię na filmy noir. (snobizm level wyjaniepawliło). Produkcje w których można byłoby wyśmiać stare, pełne suspensu kryminały, w których postaci byłyby tymi kilkoma “recyklingowanymi” aktorami starego kina (jak Bogart) a znane dziś toposy które właśnie tam miały swój początek zostałyby pokazane jeszcze ten jeden raz, ale w parodii. Wszyscy wiemy jak bardzo, bardzo memiczny i pełen inside joke’ów jest to materiał…

 • Monika RW

  A ja chciałabym zobaczyć np. Deadpoool’a z Batmanem. Wyobraźcie sobie film LEGO z kategorią R. Wszędzie latające części ciała (np. urwana ręka- klocek, tryskająca krew zrobiona z małych czerwonych klocków;), nieprzyzwoite żarty. A samo takie połączenie uniwersów zniszczyłoby nie tylko 4 ścianę (Deadpool pytający się czy np. są tu jacyś mutanci itp.)

  • Ciąg Bolunga

   Zrobiłby się taki miszmasz, że aż oczy by bolały, niestety.

 • karnitaurs

  Fajnie by było zobaczyć u batmana lego zorro :D Można by fajnie nawiązać do originu batmana lub zrobić gag o tym jak zorro zostawia szpadą Z i batman mówi że kiedyś znaczył ludzi nietoperzem :D (BVS)

 • marco.

  Chętnie bym zobaczył Batmana w świecie Star Wars

 • elgared

  Świetnie byłoby zobaczyć Lego Marvela, a zwłaszcza Tonyego Starka który cały czas robiłby przepychanki z Batmanem, który jest bogatszy, mądrzejszy, ma fajniejszy kostium, miał lepszy film itd.

 • marcelv2

  Fajnie by bylo zobaczyc w klockowej wersji Batmana jakiegos Boba Fete
  jako czarny charakter, ktos kto poluje na batmana a ten musi bronic sie
  przed nim, walki bylyby na podobnym poziomie poniewaz Boba posiada wiele
  funkcji (np linki, ogien, sam blaster, plecak odrzutowy)

 • sombrero “Constantine” 14

  Ja chciałabym zobaczyć jakieś postacie z dragon balla(żarty z ich absurdalnej mocy,batman dissujący vegetę) albo nosferatu z tego pierwszego niemego filmu(i żeby kadry z nosferatu były w kolorystyce tegobstarego filmu)

 • Rarian

  Oczywiście chciałbym zobaczyć Batmana… każdego Batmana jaki pojawił się na ekranie. Widzę oczyma wyobraźni gdy na pomoc Batmanowi Arnetta przychodzą klockowe odpowiedniki gacków Adama Westa, Keatona, Clooneya, Kilmera, Conroya, Bale’a i Afflecka. Każdy w obowiązkowo prześmiewczej konwencji, która obśmiewałaby największe absurdy ich konkretnych kreacji, no i oczywiście obowiązkowe ugłosowienie ze strony konkretnych aktorów. To byłoby to. I te kłótnie, który z nich był najlepszy <3.

  Pamiętacie te team-upy Pajączków z różnych er komiksów i filmów podczas Secret Wars? Wyobraźcie to sobie z Batmanami. Ekran wybuchłby od przeładowania ego i testosteronem ;).

 • JaPanczyk

  Absolutnie fantastycznym byłby chwilowy występ Avengersów, którzy wpadliby na wielką bitwę o Gotham, zresztą chyba padłbym na kolana, gdyby na koniec Bat z Supkiem spotkali się w kawiarni z HISHE chociażby z Voldemortem i Harrym Potterem rozprawiając o problemach z psychofanami i różnicami miedzy oryginalem a filmem i tym “skąd oni wiedza jaki tak na prawdę jestem?!”

 • Ashin

  Zawszę uwielbiałem ideę cross overów z DC i filmami Marvel. Oba światy posiadają swoją już swoją serię klocków i nie wierzę, żeby ktoś kto posiada jakieś zestawy z obu światów nie łączył ich. Twórcy mieliby tutaj nieograniczoną możliwość parodiowania obu światów i zestawieniu ich ze sobą. No proszę was egocentryczny IronMan, spotyka zadufanego w sobie Batmana, czy Supermana? No dla mnie genialne, łączący ze sobą siły złoczyńcy? Super! Może na koniec sami zaczną do siebie się dobierać, bo to przecież jeden główny zły może być przywódcą. Dla mnie idea z jednej strony prosta, z drugiej strony genialna, która oferuje duże możliwości i nieograniczoną skarbnicę gagów. Głowa aż kipi od pomysłów.

 • Dawid

  Hrabia Dracula. Sprawdził by się znakomicie w roli antagonisty Batmana. Można by genialnie odzwierciedlić podobieństwa i różnice obu postaci. Gagi o nocnym życiu, nietoperzach, “gryzieniu” kobiet, wątek stroju i elegancji (Dracula do Batmana: “w przeciwieństwie do Ciebie nie zakładam lateksu na noc”) itp. Zestawienie ze sobą obu postaci w moim przekonaniu byłoby gigantyczną skarbnicą gagów ale i pokazaniem kontrastu chociażby w światopoglądach.

 • Szymon Salata

  Wedlug mnie swietnym wyborem byloby polaczenie Batmana z bohaterami serii X-men. Jest tam wiele ciekawych postaci a seria x-men jak juz wspominales w swoim materiale niedawno jest troche zmęczeniem materiału wiec generalnie idealny materiał na sparodiowanie juz wyobrazam sobie Logana żucajacego jakimis żarcikami :D juz teraz bardzo popularne są gry wideo i bohaterowie w nich przedstawieni wiec wydaje mi sie ze super opcją było by umieszczenie w jednym filmie bohatera z np Assassins creed, Uncharted czy chodźby naszą narodową dume Wiedźmina, chętnie poszedł bym do kina na taki miszmasz.
  Pozdro

 • Łukasz Biliński

  Tony Stark i Peter Parker. Batman z Iron Men’em przechwalają się swoim bogactwem a w tle Spider-Men :D

 • Adrian Leśniewski

  A ja chętnie zobaczyłbym “The Lego Batman and Ash vs Evil Dead…Movie…part 2”

 • Kapelusznik

  Zdecydowanie widziałbym bohaterów z ” Zmierzchu” to samo w sobie jest pewnego rodzaju komedią. Bohaterowie o mocach jak mutanci, gdyby ktoś podszedł to tej marki z dystansem kupiłbym to od razu w wersji lego mogło by się to udać. No i oczywiście końcówka , jak z filmu ”przed świtem” gdy pokazują nam że nic tak naprawdę się nie stało. Dzięki mocy jasnowidzenia więc nikt nie chce tak skończyć i naglę dostajemy koniec. Mogła by powstać najlepsza komedia od lat.

 • Michał Puczyński

  Ja bym chętnie widział akcję Batman kontra Batman Beyond.

 • Kuba Niegłos

  Oczywiście ASA z Hydrozagadki!!!

 • Józef Liddl

  Wiem, że nieco nie mieści się w zadanych ramach “franczyzy”, ale w związku z Walentynkami stawiam na uniwersum filmów romantycznych wymieszanych z thrillerami. Główny bohater, niejaki Grey, dysponowałby pięćdziesięcioma “Lego-główkami” i w ten sposób uwodził niczego nieświadome bohaterki zapożyczone z różnych hitów, a potem więził w swojej piwnicy. Damn, to wręcz materiał na serial. Śledztwo prowadziłaby para z Se7en. Staruśki Morgan Freeman, któremu czasami wydaje się, że jest Bogiem oraz Brad Pitt, który po ***SPOJLER Z SE7EN*** zbzikował i ma przebłyski m.in. z Fight Clubu oraz inglorious Bastards.

 • Mikołaj Lustig

  Świetnie by było gdyby do w Batmanie pojawił się Spawn, z którym Batman by konkurował kto jest bardziej mrocznym bohaterem. Albo gdyby się pojawił Stan Lee, który po prostu pomylił filmy z klockami lub coś takiego.

 • Jacek Kluwa

  Definitywnie Lobo, taki kosmiczny złodupiec pełen czarnego humoru i brutalności byłby fajnym podkładem do stworzenia parodii.

 • Daniel Rosiak

  Ja zobaczyłbym Ra’s al ghula do którego Batman zwracałby się np: “Dawny Mistrzu”.
  Ciekawie byłoby też zobaczyć bohaterów Marvela. Hulk walczący z Banem, Tony Stark sprzeczający się z Batmanem, lub Spiderman kłócący się z Robinem. Oczywiście wszystkie wydarzenia komentowałby Deadpool.

 • Hubert Różański

  Ja bym najchętniej widział starcie Batmana z Żółwiami Ninja. Czemu? Z kilku powodów: Po pierwsze są zestawy Lego z Żółwiami Ninja i są one bardzo fajne.
  Po drugie Byłoby to starcie klasycznego, a przy tym poważnego Superbohatera z najbardziej znanymi “weird-heroes” czyli odjechanymi superbohaterami, będącymi kimś między pastiszem na samą idee superhero, a swego rodzaju wizją artystyczną mocno zakorzenioną w bombastycznej popkulturze lat osiemdziesiątych. Takie zderzenie miałoby swój klimacik i można by wtedy wyśmiać zarówno nieudolne filmy z uniwersum DC, jak i marne próby zaszczepienia Żółwi Ninja do świata współczesnej popkutury jaką były firmy Baya. Inna sprawa że zderzenie się uniwersum DC i ze światem Żółwi byłoby całkowicie oryginalne i zaskakujące.
  Po trzecie Żółwie Ninja idealnie pasują do “plastikowego” klimatu filmów Lego, przez co widz oglądający taki film miałby uczucia podobne do tych które miał w dzieciństwie (o ile lata dzieciństwa przypadały w latach dziewięćdziesiątych) gdy wchodził z rodzicami do sklepu z zabawkami.
  Czwarty powód jest taki że starcie Batmana ze Shredderem byłoby epickie, no i ewentualnie Harley Quin oblana mutagenem i zamieniona w jakieś dziwadło to byłby bardzo ciekawy i na charakterystyczny dla uniwersum Żółwi ninja styl zabawny motyw

 • Jacek Nawrot

  Bardzo chciałbym zobaczyć w filmie postać Palpatina, wielkiego Lorda Sith, który wyczuwa w Batmanie wściekłość i kusi go na ciemną stronę mocy. ( Potem ktoś mógłby go zrucić z balkonu, np. Alfred)

 • Lol

  Chciałbym zobaczyć w filmie postać Dartha Vadera, który panoszyl by się po Gotham duszac (rozwalają na części) obywateli. Ciąl by mieczem świetlnym. Moglibyśmy także zobaczyć okrutne postacie z LEGO Duplo które widzieliśmy na koniec LEGO Przygody. „PRZYSZLISMY WAS ZNISZCZYĆ!”. Jeśli chodzi o dobre postacie chętnie ujrzalbym postac Indiany Jonesa, ktory fajnie wpasować się w szalone walki. Zobaczenie Zacka Snydera, którego pokonuje Batman mówiąc „Cos ty zrobił z Batman v Superman!” byłoby idealne. Tyle ode mnie, jak wygram to będzie super ;)

 • Ernest Cezary Szczepański

  Hellrisera, chciałbym zobaczyć jak Batman zostaje uwięziony czy coś przez Człowieka Zagadkę i gdzieś przy bat-pasie ma ze sobą pewną kostkę, którą rzuca do zagadkowego jegomościa i poleca rozwiązać tą
  “zagadkę”. A co u Batmana robi ta kostka i co się potem dzieje to cóż ( ͡° ͜ʖ ͡° )

 • Kamil Głąb

  Dałbym wiele za scenę gdzie np. ekipa Ligi Sprawiedliwości musi ratować świat w uniwersum Harrego Pottera i jakiś złodupiec robi rozpierdziel w Hogsmeade, Liga się naradza na wielkiej sali w Hogwarcie, już plan opracowany, już mają wyruszać i nagle pojawia się Dumbledore i mówi “hola hola, do Hogsmade mogą się wybrać tylko Ci którzy mają pozwolenie od rodziców.” Cięcie. LS walczą w Hogsmade i w między czasie przebitki na Batmana który siedzi sobie w Hogwarcie “-to nie sprawiedliwe!” > i poszerzającym się kadrze ukazuje się siedzący obok Harry Potter < "-no…" (Okrutne :D )

 • FireJach

  Ja chetnie zobaczylbym postacie z serialu Riverdale. Veronica oraz Betty podgrzalyby atmosfere w filmie ^^ Mysle, ze Batman, mimo swojego zimnego charakteru, moglby zmieknac choc na chwile.

 • Dominik Chrząścik

  Ja poszedłbym w stronę Star Wars, które przecież pojawiło się już w Lego Movie, dorzucając do tego porównanie technologii i gadżetów Batmana do tych obecnych w galaktyce, a może idąc nawet w stronę parodii sceny z Batman v Superman doprowadzając do walki Justice League z Rebelią, która zakończyłaby się, gdy Luke i Bruce dowiedzieliby się, że obaj są sierotami, po czym rzucili się sobie w objęcia.

 • Robert Kuśmirek

  Nie ma innej opcji jak “Vikings” które w wersji serialowej jest fajnym połączeniem nordyckiego zimnego klimatu z dobrym humorem. W wersji lego można by zarówno jedno jak i drugie podkręcić :)

 • MAROX

  chętnie zobaczyłbym zderzenie z marvelem np avengersami fajnie można by to zrobić

 • Piotr

  Myślę, że w świecie LEGO Batmana ciekawie byłoby zobaczyć wiedźmina Geralta (oczywiście w nieco ugrzecznionej i sparodiowanej formie) jako sojusznika.
  Batman i Geralt posiadaliby zestawy podobnych, nieprzeciętnych zdolności oraz pewne wspólne cechy charakteru, jak tajemniczość, odwaga, a przede wszystkim chęć pomocy ludziom w niebezpieczeństwie. Mieliby też wspólny cel – eliminację zagrożenia ze strony różnorakich łotrów i potworów, przez co Biały Wilk i Mroczny Rycerz doskonale by współdziałali – do pewnego momentu. Kiedy doszłoby do finalnego rozprawienia się z jakimś przeciwnikiem pojawiłaby się kwestia moralności. Wiedźmin chciałby skończyć ze złoczyńcą tnąc go na drobne klockowe elementy, czemu Batman by się sprzeciwił, chcąc oddać ich w ręce policji. Rozpocząłby się komiczny wątek, w którym zaczęliby sobie nawzajem przeszkadzać, a ostatecznie nawet ze sobą walczyć, co byłoby na rękę prawdziwym złym charakterom.

 • Adam Saratowicz

  Ja bym chiał zobaczyć Mad Maxa, ktòry z klockòw buduje sobie jakiś mega
  pojazd zniszczenia.

 • Wikiom51

  Chciałbym zobaczyć Gdy batman spotyka Jasona z piatku 13’go,Frediego z Ulicy Wiązów itd. i razem muszą Uratować świat itd.
  Byłby to piekny morał że trzeba zrozumieć drugą osobę,a nie ją zostawiać i jej sie bać,chciałbym żeby JAson tak naprawde chciał sie bawic z każdym,ale każdy myśli że chce go zabić,dlatego wszyscy od niego uciekaj,fredi jest brzydki wiec nie ma kobiety,dlatego jest taki zboczyny(oczywiście dla dzieci było by to mocno ocenzurowane.
  wszytko jak w LEGO MOVIE ,żart dla dzieci i dorosłych.
  Wiem że nic takiego nie powstanie no ale takie jest moje małe marzenie :D

 • Bartosz Kot

  Zdecydowanie Lego Gra o Tron. Poziom absurdu gagow i nabijania sie z derialu bylby na swietnym poziomie. Fajnie.hy tez wygladalo Lego Walking Dead

 • Kuba Jachółkowski

  Lego Mario vs LEGO BATMAN

 • Karol “Scaler” Polak

  W filmie zdecydowanie powinno znaleźć się kilka postaci z gier. Np. co gdyby pomocnikami Batmana zostali Franklin, Trevor i Michael z GTA V? Okazja do wielu bardzo udanych żartów. Jakiś Asasyn np Ezio mógłby się pojawić. Jensen z Deus Ex’a też mógłby się pojawić i powiedzieć coś poważnego, a na to Batman “Lubię tego gościa”. Gromada zbirów Jokera powinna zostać uzupełniona przez postaci z PayDay. Możliwość natrzepania kolejnych żartów np. o tym kto jest tam prawdziwym i najlepszym klaunem i na to wchodzi Joker. Eredin z Wiedźmina 3 też byłby mile widziany.

 • Maciej Laskiewicz

  Lego Star Wars bez większych udziwnień kultowy już świat i postać którą każdy zna. Pojedynek Dartha Vadera z Batmanem to by było coś dwie tragiczne postacie tylko gagów co by mogło pójść nie tak?!

 • Oliwia Pawłowska

  W filmie o Batmanie chciałabym zobaczyć Kapitana Ameryke. Zawsze sobie wyobrażałam jak by to było zmieszać dwa uniwersa Dc i Marvel.
  Kapitan Ameryka dostaje się do świata Batmana, dowiadują się że żyją w komiksach wymyślonych przez ludzi.
  Chcą dowiedzieć się więcej, współpracują ze sobą.
  TO JEST MOJA ODPOWIEDŹ NA KONKURS! Pozdrawiam Oliwia!

 • AREK ZEGIEL

  Ja bym bardzo chciał zobaczyć postacie z Warcraft. Np Orka Gromasza. Było by to bardzo ciekawe jak taki ork odnalazł by się w batmanie.

 • Maks Żurawiak

  Moim zdaniem było by intersujące gdyby Batman spotkał Matiego Mcflya i doktora Emmetta Browna z,,Back to the Future”.Surrealistyczne dialogi Batmana z doktorkiem mogły by być na prawdę komiczne. Różne dziwne podróże w czasie mogły by fajnie wypełnić fabułę filmu i ubarwić mroczną postać Batmana.

 • Adam Przybylski

  Dowolną popularną markę czy franczyzę? W takim razie chciałbym zobaczyć Zacka Snydera, jako głównego antagoniste, który powoli niszczy batmana psychicznie, niszcząc w nim wszelką radość i ideały. Batman powoli staczał by się, będąc coraz bardziej brutalny. Zaczął by brać przyjaciół za wrogów. Jakikolwiek humor który w nim pozostał, byłby szybko zabijany, a wtedy……. oh wait

  • Kinga Kadróg

   I to jest najlepsza odpowiedź, moja myśl z Geraltem się chowa :D

 • Michał Kowal

  Powiedział bym że LEGO HALO (jak to brzmi xd) ale w sumie ta marka już jest w Mega Block’s. A więc co po za tym? Naprawdę bardzo fajnie było by zobaczyć zestawy inspirowane serialem Adventure Time, którego jestem fanem. Również bardzo chętnie zobaczyłbym LEGO The Legend of Zelda, LEGO Pokemon, a także coś w stylu LEGO History, czyli najsłynniejsze bitwy w historii w klockowej wersji (COBI robiło chyba coś podobnego, aczkolwiek dotyczyło to tylko IIWŚ i Grunwaldu).

 • Artur Bielawa

  To co chciałbym zobaczyć w Lego Batman to postacie z tzw sagi ,,Zmierzch” hehe…wyobraźmy sobie Belle i Edwarda walczących u boku lego Batmana przeciwko np.rodzinie Volturi, nawet polski dubbing nie byłby wstanie zepsuć takiej ,,wzniosłej” fabuły :-) pozdrawiam

 • Wojtek Zbanowany Karpowicz

  Nie wiem może trochę śmieszna odpowiedź, ale chciałbym zobaczyć w film Lego Batman Movie restauracje McDonald’s. Taki IPhone był, a ciekawie by było zobaczyć Batmana, wracającego z kolejnej udanej misji uratowania Gotham, zamawiającego jakiś zestaw w McDonald’s.

 • Miłosz Rahul Krawiec

  DARTH VADER !! Tylko wyobraź sobie ten epicki pojedynek Batman v DV :D Dwóch najmoczniejszych typów ever :)

 • Tosia Marć

  Fajnie by było, gdyby Batman spotkał 12 Doktora. Po pierwsze świetny 12 mógłby w końcu mieć naprawdę dobrze rozpisaną rolę, czego jak na razie przez 2 sezony niestety nie dostał, a po drugie fajnie by było zobaczyć z jednej strony tak podobnych, dobrych, prawych bohaterów, ale z drugiej tak się różniących. Na pewno nie obeszło by się bez kłótni, w której oboje próbowali by udowodnić który jest tym lepszym, a kłótnie takie dla widza mogłyby wyraźnie być bezsensownymi w komediowym znaczeniu. Dodatkowo bardzo by mnie ciekawiło, który gbur przegada którego.

 • Sebastian

  Witam.Ja w LEGO Batman chciał bym zobaczyć Iron mana oraz resztę uniwersum Marvela.Pojedynek na riposty między gackiem a Iron Menem był by naprawdę ciekawy.Reszta postaci z Marvela tak samo mogła by mieć spory wkład w film np. Avengers oraz Liga Sprawiedliwych rywalizuje między sobą i obie wytykają błędy przeciwnych wytwórni + dead pool i było by MEGA.A głównym przeciwnikiem był by Zack Snyder,który współpracował by z Fredim Crugerem, który prubuje wywołać w Batmanie strach.. Tak pod koniec filmu dołączyć mógł by również Emet jako pomocnik. Po białym tle natomiast widzę ciebie Ichabod jako lektora ładnymi słowami jak w wielu filmach mówiących o morale itp.

 • Docent Świrosaurus

  Więc Batman prosi Emmeta o pomoc, ale ten jest jakiś inny. Co więcej lata statkiem kosmicznym z jakąś z grają gdzie jest np. gadający szop pracz i chodzące drzewo. Używa też latającego motocykla i tresuje kosmiczne raptory z silnikami odrzutowymi. Wiecie pewnie o co chodzi.

 • Da AN

  Batman walczący z syndykatem zbrodni księżniczek Disneya:
  1. Mulan przewodziłaby chińskiej mafii zmuszającej kobiety
  do wychodzenia za mąż, za cudzoziemców.
  2. Bella robiłaby eksperymenty na ludzikach lego, chcąc ich
  przeobrazić w bestie. 3. Śnieżka na spółkę z Aurorą rozprowadzałyby trujące
  jabłka usypiające – nie wybudzisz się dopóki rodzina nie zapłaci okupu.
  4. Pocahontas, jako ekstremistyczna bojowniczka o prawa
  rdzennych mieszkańców Ameryki.
  5. Dżasmina, jako kleptomanka konkurująca z Kobietą kot.
  6. Elsa, jako pani z butki na lody, porywająca dzieci.
  7. Roszpunka była by femfatale, uwodziłaby rycerzy, tzn.
  bogaczy:), a następnie zrzucała ich z drapaczy chmur.
  8. Kopciuszek, jako króciutki epizod opowiadający o
  okradaniu rodzin wydających przyjęcia metodą na księżniczkę.
  9. I na sam koniec Arielka, szefowa międzynarodowej
  korporacji “Tryton” eksploatującej morza i oceany wydobywając kosztem
  środowiska – perły.

 • Master380chief

  Do filmu Lego Batman Film wybrał bym Postacie lego z Gwiezdnych Wojen, Władców Pierścieni lub z Marvela i takie żarty o tym że wy jesteście magiczni a my nie lub żart o tym kto strzelał pierwszy albo jakieś pociski, które uniwersum komiksowe jest lepsze i jakie one miały absurdy w swoich filmach no takie coś byłoby MEGA :D

 • Mateusz Ostrowski

  Chciałbym zobaczyć Batmana razem z My little Pony. Nie jestem żadnym fanem kucyków, ale byłoby to świetną walką między mrocznym światem Batmana, a cukierkowym kucykówi:)

 • Gallan O’Nim Stopmotions & MOC

  Myślę, że fajnie było by zobaczyć więcej członków Bat-famu np. Nightwinga, Redhooda, Damiana Wayna lub Tima Drakea, jednak żeby każdy z nich otrzymał swoje małe cameo z Batmanem, ale nie przez cały film, bo to Batman jest główną postacią. Może byłoby też miejsce na żartobliwie odniesienie do Batfflecka lub wizja Batmanem Beyond.

  • Mikołaj Szczukiewicz

   Tim Drake? Jestem za, ostatnio nie jest jakoś popularny i często gdy się pytam kogoś “Hej, znasz Tima Drakea” to się pytają “kogo?”. A znają Carrie czy Gościa od Ketchupu i Musztardy :/

   • Gallan O’Nim Stopmotions & MOC

    No właśnie. Świetna postać, sidekick odpowiedni dla widowni w każdym wieku. “Teoretycznie drugi największy detektyw świata. Praktycznie największy detektyw świata” (cyt. z komiksu The Boy Wonder)

 • Piotrek Wojciechowski

  Ja chciał bym zobaczyć Davida Goyera pokonanego przez Green lanterna , co będzie aluzją do powstawania filmu Green lantern Cops , a jednocześnie pokazaniem , że Goyer to był bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo zły wybór na tworzenie filmu o świetnym superbohaterze

 • Diablo147

  Jako występy gościnne do Lego Batmana wybrałbym kogoś z Marvela, na przykład pojedynek Batmana albo jak Batman się naśmiewa z kogoś z Marvela. Albo mówi że np. Jest bogatszy od Iron Mana, albo, że Moon Knight lub Iron Man jest jego podrubą :D Z chęcią zobaczyłbym też występ gościnny Emmeta, np. Batman na gofrze z Emmetem (oczywiście na dwupiętrowej kanapie :D), ale to by chyba nie oddało tak dobrze samotności Batmana. Fajnie by tez było zobaczyć gościnny występ kogoś z The Lego Ninjago Movie, promujac troszkę następny film. Żyletka tez by była mile widziana. Szkoda jescze, że z wrogów nie było Mad Hattera, Husha lub Black Maska.

 • Adrian Majchrzak

  Ja jako gościnny występ umieściłbym w filmie postać Iron Mana . Moim zdaniem jest to postać, ktora idealnie nadaje się do zestawienia z Batmanem (np.szpanowanie pieniędzmi i sekretna tożsamość Batmana mogłyby zostać wyśmiane przy postaci Starka) Mistrzostwem byłoby zobaczenie jeszcze jakieś dodatkowej sceny tych dwóch herosów po napisach.

 • Szymek Szkucik

  Batman dołącza do Avengersów, bo uznaje że Avengersi to drużyna jakiej potrzebuje, a JLA nie jest drużyną na jaką zasługuje. Oczywiście odniesienie do kinowych uniwersów :P

 • Szymon Leszczyński

  Batman wchodzi do innego wymiaru i widzi świat DCEU, załamuje się poczym pomaga mrocznym Justice Leauge powstrzymać zacka snydera i goyera, by uratować DCEU!

  • Szymon Leszczyński

   I jeszcze Iron Man przelatujący na niebie i śmiejący się z DCEU

 • Roman Ronan Kupny

  Dobrym dodatkiem do filmu mogłoby być więcej czarnych charakterów w phantom zone takich jak: The Master z Dr. Who, Emperor Palpatine, Gozer the Gozerian z Ghostbusters oraz nie zapomnijmy o Lordzie Business, który mimo zmiany na dobre został wygnany. Innym ciekawym pomysłem mogłoby być pojawienie się klockowego Batmana z New 52, który byłby takim poważniejszym i mroczniejszym Batmanem niż znany nam z Lego Batman: Film, a nasz protagonista próbowałby mu pokazać, że też jest badassem (albo batassem :P). Brakowało mi też w filmie postaci Ra’s al Ghul’a lub jakiegoś romansu między Talią al Ghul a Batmanem więc to też mogłoby się pojawić.

 • Krzysztof Karłowicz

  Proste, dodał bym Kaczora Dodgersa, Już fajnie sparodiował zieloną latarnię więc sprawdził by się jako wkurzający pomocnik Batmana, którego każdy by kochał.

 • Daniel Sokulski

  Kto na cameo w filmie? Oczywiście, że bliźniak batmana z MCU, czyli Iron Man. Wiem, wiem, technicznie odpowiednikiem Batmana jest Moon Knight, ale za Tonym przemawiają bardzo mocne argumenty. Obaj są businessmanami, których głównymi supermocami są pieniądze i mózgi. Ponadto Tony bywa wybitnie egocentryczny, co wpędziłoby go w wybitnie komediogenny konflikt z równie egocentrycznym Lego Batmanem. No i, last but not least, dałoby to okazje do żartów z rywalizacji Marvela i DC na rynku filmów superbohaterskich.

 • Jędrek Danieluk

  pod koniec filmu Batman spotyka Starfire Cyborga Beast boya Kid flasha i Raven Już jako Teen Titans prosi ich o pomoc w walce… Gdy widzą jak dróżyna batmana walczy Młodzi Tytani pytają się Dicka Graysona czy nie chce on dołączyć do drużyny

 • Rudy Rak

  Mając do dyspozycji jaką kolwiek postać wybrałbym “Baby groot’a”. To co zobaczyliśmy w zwiastunie do “Guardians of the Galaxy vol.2″ bardzo by tu pasowało. Tylko pomyślcie, punkt kulminacyjny, poważna scena, wielkie niebezpieczeństwo, a on wyjeżdża z tym swoim ” I’am Groot”. Chociaż to niemożliwe. Fajnie było by zobaczyć połączone siły DC i Marvela.
  Przemyślcie to. Pozdrawiam
  PS: Mam nadzieję, że ten komentarz ma szanse na zestaw.

 • Oliver Chorążak

  Osobiście dodałbym więcej Supermana, ale odrobinę więcej. Wtedy mogliby dodać kilka scen kiedy to klasycznie Batman walczy z gangiem złoczyńców zajmuje mu to dość dużo czasu, a nagle wchodzi Superman i załatwia ich w kilka sekund. Idealnie pokazało by to jeden z powodów dlaczego Batman nienawidzi Supermana. Autorzy mogliby dać do filmu także Adama Westa, albo jako znajomego Batmana, albo jako aktora który pokazuje całemu światu jaki to Batman jest genialny. Dobrym pomysłem byłoby także dodanie Ra’s Al Ghul, jeśli nie jakiegoś urywa z nim związanego to chociaż zdjęcia podczas treningu Batmana u jego boku. Jeśli chodzi o złych z tego portalu to chętnie zobaczył bym Darth Vadera i kanclerza Palpatine, smoka Kresu (minecraft), G. L. A. D. O. S (Portal) , Pac-Man-a lub jego duszki, Króla Złego (Porą na przygodę), Lorda Garmadona (po części jako zapowiedź kolejnego filmu: Lego Ninjago) oraz Prezydenta Snowa (Igrzyska śmierci); pomijając Deadpoola. Nie patrząc na fakt że do części jak nie większości z nich nie mają praw. Przydała by się scena pod koniec filmu kiedy to Alfred w kostiumie Batmana biegnie po dachu nucąc pod nosem: ,,Dy dy dy dy dy dy dy dy dyy Batman”.

 • Igor Tchórzewski

  Chętnie bym zobaczył więcej ciekawych złoczyńców z DC Universe, ponieważ jest ich wielu, a jakoś mało osób o nich wie. Taka LEGO parodia byłaby idealnym sposobem na przedstawienie tych postaci ludziom mało zaznajomionym z komiksami. Sugerowałbym Scarecrow’a, Killer Croc’a czy Bane’a. Wałkowanie Jokera praktycznie w każdym filmie z Batmanem robi się nudne :/. Mam nadzieję, że przeczytałeś moją wypowiedź, pozdrawiam.

 • Bartosz Sadowski

  Mam do dyspozycji dowolną franczyzę, więc zamiast ograniczać się prosto do superbohaterów, pokuszę się raczej o postaci z mojego ulubionego filmu. Wprowadziłbym jako postacie drugoplanowe Marty’ego i Doktora Browna z Back to the Future. Widzę oczami wyobraźni scenę, gdy ta dwójka w DeLoreanie wpada nagle w jakąś wielką zadymę w trakcie filmu, po czym przestawia odpowiednie klocki po czym opuszcza scenę. Nie ingerowałoby to bardzo w strukturę filmu, a ja jako fanboy chyba umarłbym ze szczęścia.

 • Maciek Węgorek

  Po obejrzeniu zwiastunu liczyłem że mimo wszystko głównym wątkiem Lego Batman Movie będzie co prawda dość oczywista walka mrocznego rycerza z liczną grupą złoczyńców na czele z Jokerem, “arcywrogiem” którego apsolutnie uwielbiam i kocham.
  Na początku seansu pierwsze sceny utrzymywały mnie w moim dotychczasowym przekonaniu.
  Jednak w pewnym momencie do akcji dołączyła grupa zupełnie innych kompletnie nie związanych z uniwersum DC czarnych charakterów.
  Okej zamysł twórców pewnie był taki jak w The Lego Movie, polegający na połączeniu wszystkich postaci bez żadnego powiązania. No bo wsumie czemu w jednym filmie nie połączyć Abrahama Lincolna i na przykład Wonder Woman.
  No ale trochę odbiegłem od tematu.
  Przez pojawienie się Voldemorta, Saurona, king konga i innych postaci z różnych dzieł filmowych i literackich uniwersum DC przechodzi trochę na bok, a przecież film nazywa się Lego Batman Film a nie Lego Batman v Sauron i Joker spółka.
  Szczerze liczyłem na więcej kwestii Two face, którego w oryginalnej wersji dubbingowej miał reprezentować głos Bill’ego Dee Williams’a (słynnego Lando ze Star Warsów) czy Harley Quinn (tu z kolei Jenny Slate znana ze Zwierzogrodu). Wydaje mi się że te i nie tylko te postacie powiedziały max 2 zdania w czasie filmu. Niektórzy ze znanych przeciwników Batmana nawet się nie odezwali.
  Prawdę mówiąc nie wiem czy chciałbym kogoś dodać do tego filmu, chyba że przez 10 sekund mógłby się pojawić Iron Man np. Batman mówi hasło: “Iron Man ssie” i nagle pojawia się Iron Man i krzyczy żałośnie “ej”. To by było dosyć zabawne i napewno pasowałoby do sarkastycznego charakteru widowiska.
  Podsumowując moim zdaniem dobór postaci jest zupełnie wystarczający, jedynie można by było dodać Iron Mana, chociaż nie jest on w tym wypadku konieczny i wątpię żeby Warner Bros zgodził się na zapożyczenie postaci Marvela, współpracującego z Disney’em. Co bym chciał dodać do filmu? Napewno więcej dialogów postaci drugoplanowych. Mimo wszystko film mi się podobał. Byłem na napisach tak jak ichabod polecałeś.

 • Łukasz Bocheński

  A ja mam w głowie crossover Batmana z kilkoma kultowymi pozycjami japońskimi. Pokemony, Dragon Ball, Naruto lub Czarodziejki z Księżyca wniosłyby dużo świeżości do serii. Batman mógłby wyrzucać Robina z pokeballa i przez cały film próbować go do niego złapać. W końcu Pikachu też nie lubił w nim przesiadywać. Soczyste kamehameha lub genki-dama z rąk wroga dodałoby kilku epickich scen walki. Wybór stroju Nietoperza również można parodiować za pomocą kultowej sceny ‘przemiany’ Czarodziejki z Księżyca. Na pewno, dodanie tak wielu różnych franczyz dałoby sporo możliwości fabularnych.

 • Michał Górecki

  W Lego Batman chciałbym zobaczyć crossover że Spider-Manem – raz, że ta dwójka mogłaby nieźle się uzupełniać, a dwa, że można by pośmieszkować ze średnio udanych kinowych wersji obu postaci (płaczący T. Maguire itd.) :)
  Ewentualnie parodia nieudanego filmowego Green Lanterna – animacja umiejętności Latarni wyglądałaby spoko w stylu filmu Lego.

 • Krzysztof Wierzbicki

  Ja bym chciał zobaczyć w drugiej części Lego Batmana Obcego i Predatora. Przypomina się tutaj śmieszna scena nawiązująca do Obcego pod koniec filmu “Sace Balls”. Myślę że mogli by pójść w tym kierunku.

 • Artur Skibniewski

  Co byście powiedzieli na crossover Batmana z Doktorem? To nigdy się nie stanie, ale dlaczego nie pójść krok dalej niż w “The Return of Doctor Mysterio” ? W “Lego Batman” mógł by spotkać się z postacią która (przynajmniej w części) jest budowana na odniesieniach do innych (mniej lub bardziej prawdziwych) bohaterów. W takim duecie zapewne żaden nie uznałby prymatu drugiego. Poza tym obecność Doktora daje wielką możliwość zabawy z czasem i miejscem akcji. Moglibyśmy oglądać zarówno Gotham, Londyn, jaki i Gallifrey, lub jakąkolwiek planetę jaką możemy sobie wyobrazić…. …a może Batman chciałbym naprawić swoją przeszłość, przypadkiem niszcząc świat, czemu z kolei miałby zapobiec Doktor?

 • Pingback: Lego Batman: Film – najlepszy film o Batmanie od… dawna? | Video Bloggers()

 • Piotr Dąbrowicz

  Nie ukrywam, że brak “Star Wars” w Lego Batmanie mocno mnie zszokował. Darth Vader, będący kwintesencją ciemnej strony mocy, idealnie wkomponował by się w poczet czarnych charakterów zebranych w filmie. Efekty dźwiękowe broni palnej w tej animacji długo zapadną w mojej pamięci (“tfiu tfiu tfiu” – realistyczne odwzorowanie), zatem wpasowanie w tą konwencję dźwięków walk na miecze świetlne podniosłoby efekt końcowy i zachwyt odbiorców.

 • Rafał Kowalski

  Osobiście chciałbym zobaczyć klockową wersję “Ojca Chrzestnego” w Lego Batmanie. Moim zdaniem byłoby to bardzo interesujące i nietuzinkowe połączenie, gdyż półświatek włoskiej mafii perfekcyjnie wpasowałby się w klimat Batmana. Ponadto scena, w której Don Vito Corleone składa Bruce’owi Wayne’owi propozycję nie do odrzucenia byłaby spełnieniem moich marzeń. Ze względu na dzieci scenę z głową konia w porannym łóżku zmienił bym na coś mniej drastycznego.

 • klabbartek

  Guardians of the Galaxy to jest jedyna słuszna odpowiedź. Jakby w rezydencji Wayne Manor rozbił się Milano to mielibyśmy spotkanie pyszałkowatego Star Lorda i egocentrycznego Batmana, a ponad to zostaje jeszcze Robin i reszta barwnej gromadki Strażników. Jeśli do tego Strażników dubbingowała by filmowa obsada (Pratt, Saldana, Cooper i reszta) to byłbym absolutnie kupiony.

 • haker102

  Tylko Deadpool, pyskaty najemnik co chwilę rzucałby sucharami, wkurzałby Batmana śmiejąc się zjego “mroczności”, i pewnie zdziwiłby się dlaczego w filmach kinowych lego nie ma bohaterów Marvela. Dlatego też uwarzam, iż Deadpool jest jedynym słusznym wyborem.

 • Michał Kurzawski

  https://uploads.disquscdn.com/images/3873ebfef7a40c655c4882445ffd2612d05c5cf41403a6624083193a6561cba2.jpg Moim zdaniem wystąpienie innego miliardera w ,,Lego Batman Movie” na przykład Tony’ego Starka. Wystarczy sobie wyobrazić jak wyglądało by spotkanie między tymi dwoma. Mieliby okazje się ze sobą posprzeczać (np. kto ma lepsze gadżety ,lub coś związanego ze śmiercią ich rodziców ) ku uciesze widzów. Myślę ,że taka sytuacja rozbawiła i ucieszyła wielu fanów Marvela.Także jakąś inną drużynę poza Justice Leauge, dobrym przykładem może być Teen Titans. Spotkanie z tą druzyną mogłaby być niezłym nawiązaniem do Robina. Poza tymi przykładami można umieścić Nightwing’a który mógłby się tam wziąć z przyszłości to także niezłe nawiązanie do historii Robina. Szczerze umieściłbym wszystkie trzy pozycje w filmie. Chciałbym to zobaczyć

 • drax

  To może dodał bym golluma który też uciekł że strefy widmo i szukał swojego skarbu lecz pojął że musi się pogodzić z jego stratą gdy nagle dostrzegł nowy skarb a była nim….
  Batgirl którą nasz pokracznegy stwór pokochał i traktował jak nowy skarb przez co cały czas się szlajał za naszymi bohaterami którzy próbowali powstrzymać jokera i resztę znanych nam postaci z innych filmów ( nie mówię jakich bo nie chce spoilerować)i przy tym ciągle sprzeczając się z batmanem który także coś czuję do batgirl ostatecznie gollum zrozumiał że nie może jej traktować jak przedmiot i pomaga naszym bohaterom uratować Gotham lecz umowa to umowa i batman musi go odesłać do strefy widmo ale już na zawsze nasi bohaterowie będą o nim pamiętać jako o dobrym przyjacielu

 • MacPhisto

  Birdman z uniwersum… Michaela Keatona :)

 • David Gruba

  Michael, Franklin i Trevor z gry GTAV.

 • Oliver Misiak

  Oczywiście Darth Vader! Wyobraźcie to sobie Mroczny rycerz vd Mroczny Lord to by było (nawiązanie do Lego Przygody) awesome!

 • Jacek Bentkowski

  Według mnie bardzo ciekawie gdyby pojawili by się avengersi albo chociaż sam iron man jako zupełne przeciwieństwo batmana. Myślę, że ilość żartów która mogłaby powstać z dodania tej postaci nie tylko w postaci jednego żartu w batjaskini jest spora i zależy tylko od kreatywności scenarzystów.

 • Michał

  Ja najchętniej dorzuciłbym bym do Batmana postaci z filmu “Rick and Morty”… ale przy Ricku, Batman by strasznie zbladł ;-)

 • Matt Smolarek

  Wyobraźcie sobie gdyby w Lego Batman Movie mogłaby pojawić się postać z Marvela, a konkretnie jedna, czyli Daredevil. Spotkanie Daredevila z Batmanem także mogłoby być ciekawe. Dlaczego? Ponieważ na dobrą sprawę moce Daredevila są podobne do echolokacji NIETOPERZA! Konfrontacja Batmana z Daredevilem mogłaby zakończyć się stwierdzeniem, że w sumie to mogliby zamienić się ksywkami, ponieważ Daredevil to Batman, bo używa nietoperzych mocy by walczyć, a Batman to Daredevil, bo jest po prostu zwykłym śmiałkiem (przyp. daredevil to po angielsku “śmiałek”), który stawia czoło przestępczości na własną rękę. Ale jednak się nie zamieni. BECAUSE HE’S BATMAN! (I rzuca w jego kierunku batarang soniczny na pożegnanie, neutralizując jego zmysł i uniemożliwiając dalszą walkę)

 • fronsz

  lego deadpool by wymiatal ale wybor jest zbyt oczywisty. moze bat-mite?

 • Jan Sternicki

  Wybór jest trudny ale osobiście patrząc na wybór z największą szansą na urzeczywistnienie wybrałbym wszystkie znane wersje Jokera między innymi Heatha Ledgera i Marka Hamilla.
  Bardziej niż Jokera chciałbym zobaczyć makute – głównego antagonistę z serii Lego Bionicle której pierwsza seria miała wydawane komiksy pod szyldem DC właśnie (pozdrawiam fanów).

 • Łukasz Skiba

  Mimo że na tym filmie było dużo czarnych charakterów z obcych uniwersów i wypadły one według min całkiem spoko to ja jednak nie zbaczałbym do nich. Fajnie by było gdyby w tym filmie bad guye, bad guysy (nie wiem jak to spolszczyć xD) współpracowali w pewien sposób ze sobą. Najlepiej gdyby w tym filmie pojawił się legion samobójców. I mimo że większość osób (mam na myśli dzieci)nie była na tym filmie to można byłoby go przedstawić w lagodnieszy sposób. Mogliby się kłócić walić żartami A starsza widownia wyczulaby pewne smaczki.Mogliby oni albo grać samodzielnie albo z innymi zloczyncami z gotham albo z tymi łotrami (1xD) ze strefy widmo.
  PS. voldemort i wingardium lewiosa xDDDDD

 • Julia Krasińska

  Osobiście z miłą chęcią zobaczyłabym w tym filmie Spider-Man’a (Peter’a Parker’a). Nie chodzi tu nawet o jego konfrontację z samym głównym bohaterem, ale z postacią równie ważną, a przy tym (odnoszę takie wrażenie) pomijaną jaką jest Robin. Spotkanie tych dwóch młodych, nie do końca doświadczonych superbohaterów mogłoby dodać więcej humoru. Ich rozmowy, gdy dzielą się przeżyciami po niedawno stoczonych walkach czy zachwyty nad ich herosami-idolami, byłyby ciekawym smaczkiem dla fanów komiksów jak i w ogóle superbohaterów. Sam Batman pewnie dostałby przez ich niezamykające się buźki niezłego kociokwiku ;-)

 • Bartłomiej Kapusta

  Myślę, że najciekawszą postacią byłby ktoś z konkurencyjnej firmy – Marvela. Bohater na pewno wniósłby coś ciekawego do filmu. Taki Deadpool czy inny śmieszek byłby kimś w rodzaju starego kosmonauty w Lego Movie. Rozśmieszałby widownie aczkolwiek nie byłby kimś znaczącym dla fabuły. Wiadomo mógłby otrzymać własną scenę tak jak budowa statku we wzpomnianej wcześniej produkcji lecz sądzę że rola żartowniśia byłaby świetna.

 • AdrianAKAchaKER303

  X man’a,deadpool’a,i zieloną latarnie (z lego przygody)

 • AdrianAKAchaKER303

  pliss mam brata który uwielbia batmana lego

 • Michał Wójtowicz

  Znając prześmiewczy i często ironizujący humor filmów, czy gier z serii LEGO, uważam że na występ w LEGO Batmanie absolutnie zasługuje Comedian z komiksu „Watchmen”. Dzieciaki pewnie pękałyby ze śmiechu słysząc jego cięte riposty i niewybredny humor, a dorośli znający komiks czerpaliby z obecności tej postaci jeszcze więcej frajdy, wiedząc że ma jednocześnie sporo za uszami. Twórcy filmu mogliby pójść jeszcze dalej i pokazać w filmie wszystkich ze Strażników. Chociaż dr. Manhattan rzucający żarcikami, to rzeczywiście mogłoby być już za dużo.

 • Marek Celka

  Chciałbym zobaczyć Iron-Man’a skoro się z niego naśmiewają :).

 • Michał Mucha

  W Lego Batman movie był Voldemort, miałem nadzieje że HArry Potter też się pojawi. Ogólnie w Lego Movie fajną rolę miał Kosmonauta z lat 80′. Tutaj też by sie tego typu postacie przydały. Niby stare ale niektórym przypominały czasy jak to one się bawiły klockami. Taki powiew starości :) Ukłon w stronę starszego widza.

 • krzysztoff

  Wtrąciłbym oryginalnie i niespodziewanie Luke’a Skywalkera. Oddalając od spodziewanego DC czy Marvela. Nawiązania żartów niektórych, możliwością Luke’a w ubiorze Robina który swoją mocą robi wszystko za Batmana z czego by później wynikał konflikt nwm. Takie dłuższe spekulacje, ale pomysł w miarę ciekawy i oryginalny.

 • Darktymon

  Gdyby to ode mnie zależało kogo usadzę w tym filmie to wybrałbym jako postać drugoplanową (lub pierwszo) Indianę Jonesa, jako np. senseia klubu kung-fu do którego uczestniczył by Batman i potem ten sensei odgrywał np. ofiarę do złożenia aby (uwaga spoiler) wszyscy złoczyńcy MOGLI powtarzam, dopiero MOGLI z powrotem dostać się do Strefy Widmo.

 • Mateusz Braciszewski

  Gdybym mógł powiązalbym ten film z LEGO Przygodą, np. Emmet z Żyletą pomagają Batmanowi w jakieś scenie, tak dla smaczku ;)

 • Agrom Dudzic

  moim zdaniem przydałby się np. alternatywna wersja jokera czyli jeden joker byłby typowym clownem a drugi żeby troszkę odbiec od tematyki i parodii filmu byłby takim psychopatą tylko takim mało śmiesznym bardziej groźnym (oczywiście dla bohaterów filmu) i ktoś taki powinien się pojawić

 • Maciek Węgorek

  Kto wygrał?

 • Krzysztof Wierzbicki

  No właśnie. Gdzie można znaleźć wyniki konkursu?

 • Michał Skowroński

  Fajnie by było zobaczyć znanego akwarelistę.