Tak jak wspominałem na początku roku, co jakiś czas chcę urozmaicać treść na kanale krótkimi, szybkimi przeglądami rozmaitych geekowych gadżetów. Zaczynamy czymś dłuższym i tematycznym – przed Wami kilka moim zdaniem ciekawych gadżetów na oficjalnej licencji Star Wars.

Oto i lista gadżetów, jakie pojawiają się w materiale:

Pluszowy Kylo Ren
Lampka Vader
Kubek Vader
Skarbonka Vader
Budzik R2-D2
Budzik R2-D2 z laserem
Antystresowa Gwiazda Śmierci
Naklejki
Nakładki na klucze
Czapka BB-8
Imperialne kapcie

Więcej Star Wars na Toys4Boys
Więcej Star Wars na dystryktzero.pl

Muzyka: YACHT

Giveaway!

Do rozdania mam wszystkie przedmioty jakie widzieliście w materiale. Poza czapką, bo ta była już przeze mnie noszona (choćby na wideo), więc to by było lekko niehigieniczne. No chyba, że bardzo chcecie, ale i tak fuj. Cała reszta została jedynie wyciągnięta z pudełek i zaprezentowania na filmie, poza tym jest nienaruszona – antystresowej Death Star nawet nie rozpakowywałem, kapcie nie były noszone, Kylo Ren nie był (jeszcze) przytulany. W każdym razie pamiętajcie, że to nie są nowiutkie, zafoliowane gadżety, natomiast zapakuję je możliwie najbliżej stanu fabrycznego.

Zasady są następujące: W rozdawajcie wygrywa 5 osób. Na razie tylko 5, żebym dał radę to porozsyłać, potem albo zrobimy drugą turę, albo się zobaczy, może dojdą nowe rzeczy do rozdania.

Gadżety Star Wars – giveaway Ichabod.pl

Im więcej punktów spełnicie, tym większa szansa na wygraną. Jeśli już – przykładowo – zasubkrybowaliście mnie na YouTube wcześniej, klikajcie śmiało, system to wykryje i zaliczy Wam dodatkowe entry.

Giveaway trwa od dziś, tj. 9.03.2015 do 18.03.2016 (piątek), więc jeśli ktoś będzie miał takie życzenie, to może odebrać swoją nagrodę na Krakowskim Festiwalu Komiksu – reszta dostanie przesyłkę pocztą albo paczkomatem (preferowałbym to drugie). Losowanie wygląda następująco – Gleam losuje pierwszą osobę, wtedy się z nią kontaktuję i pytam o dane do wysyłki oraz o to, co chciałaby z wymienionych w materiale gadżetów dostać. Gleam losuje drugą osobę, wtedy się z nią kontaktuję i pytam o dane do wysyłki oraz o to, co chciałaby z wymienionych w materiale gadżetów minus przedmiot wybrany przez poprzednią osobę dostać. I tak w kółko, z każdą osobą pula będzie oczywiście maleć.

W razie pytań, piszcie w komentarzach. Powodzenia!

Bez nazwy-3

Gadżety powędrują do Was oczywiście dzięki uprzejmości sklepów Dystrykt Zero i Toys4Boys. Podeślijcie śmiało ten giveaway znajomym albo dajcie lajka poniżej – mocno to Waszych szans nie osłabi, a im większy zasięg ta inicjatywa będzie mieć, tym większa szansa na podobne w najbliższej przyszłości. :)