Czas dopełnić dziś mojej wspaniałej trylogii vlogów Dlaczego… kolejnym luźnym gadaniem, tym razem o roli i postrzeganiu recenzji, w kontekście tego co robię.

Poprzednie vlogi:
Dlaczego ocena Rotten Tomatoes nie ma znaczenia
Dlaczego nic mi się nie podoba

Wspomniane w tym vlogu:
Suicide Squad – plagiaty, box office, jednorożec i wycięte sceny
Jak zamordować Suicide Squad?

Powiązane:
Wiemy już, kto popsuł Suicide Squad
David Ayer dalej wzorem lojalności. Albo całkiem odleciał

Łukasz Stelmach

Entuzjasta popkultury, beergeek, nałogowy czytelnik komiksów. Uwielbiam tworzyć treść w internecie i zarażać ludzi swoją pasją. Lubię mieć swoje zdanie.

Zobacz wszystkie posty
 • Nekuro

  Problemem jest to, że ludzie chcieliby w recenzjach potwierdzenia swojego zdania na temat filmu, a nie konfrontacji opinii na jego temat. Dyskusja wymaga używania argumentów a to przecież wymaga zaangażowania. Nie rozumiem czemu tyle osób nie rozumie, że często opinia na temat filmu to kwestia gustu odbiorcy.
  Btw spoko filmik 9/10 ;)

 • Avaranche

  Ichabod można liczyć na omówienie Suicide Squad lub BvS scena po scenie tak jak z Man of Steel? Chodzi mi o wersję na materiale z DVD/BD oczywiście

 • Mandous

  Audio jest ok. Tak 8/10 :-)

 • Igor Lewandowski

  Nie widzę różnicy między włączonym a wyłączonym mikrofonem. A co do wcinania się do wizji reżyserskiej to z jednej strony masz rację ale z drugiej gdyby WB wtrąciło się Snyderowi może film byłby lepszy. Bardziej adekwatne będzie, że na pewno WB nie powinno się wtrącać w prace reżysera bo nie potrafi odróżnić dobrego pomysłu od złego a nie koniecznie ze wszystkie studia powinny puszczać samopas wykonawców.

 • Ikeo

  Widzisz Ichabod gdy ciebie ogladam i ktos sie mnie pyta “co tam ogladasz?” zawsze mam problem z odpowiedzia. Bo ja bardzo czesto sie z Toba nie zgadzam* ale szanuje Twoja opinie bo ma zazwyczaj logiczne fundamenty. Denerwuje sie nie raz, nie dwa na to na przyklad, ze wymagasz racjonalnych rozwiazan w filmach o super bohaterach albo to, ze inaczej spogladasz na filmy niz kiedys. Zmieniles sie, doswiadczenie robi swoje i filmy ktore Ci by kiedys sprawily duzo radochy psujesz sam sobie. Nie jest to wazne bo nadal przyjemnie sie Ciebie slucha, zdecydowanie najlepiej z calej ekipy Aryndotełu. Wiec Ty nadal krec filmy o filmach a ja nadal krecil bede glowa a jak ktos sie mnie zapyta co ogladam to odpowiem to co zwykle: “Takiego grubasa ktory mysli, ze wszystko wie najlepiej.” Dobra robota i nie rozmieniaj sie na drobne.

  (*) bardzo czesto to ok 40% tego co mowisz.

 • Pingback: Dlaczego oni wszyscy piszą i mówią to samo? – IHBD()