Prosiliście o udostępnienie zapisu mojej prelekcji – i oto jest. Mój mały przewodnik dla wszystkich potencjalnych czytelników, którzy chcieliby zacząć czytać komiksy Marvela, ale nie wiedzą jak i gdzie.

Całość tworzyłem mając w głowie też ewentualny zapis tego w formie podcastu, dlatego prezentacja, która była obecna podczas prelekcji, nie pełni tutaj żadnej istotnej roli – ot, są tam okładki komiksów, o których mówię. Poza tym, reszta to w zasadzie tylko moja gadanina, więc można śmiało odsłuchiwać.

A teraz kolekcja plików do pobrania i linków do odtworzenia prelekcji w innych serwisach:
SoundCloud
YouTube (dorzuciłem slajdy do pliku wideo)
– Pobierz MP3: 320kbps (200MB) · 128 kbps (80MB)
– Link do ściągnięcia samej prezentacji (zip): Keynote · PowerPoint

A tutaj możecie obejrzeć stream z całego wydarzenia (niestety sprzęt zaprotestował w połowie, więc kawałek prelekcji w środku jest urwany – dlatego polecam jednak wersję audio). Tutaj jednak znajdziecie pytania od publiki po zakończeniu wykładu, które wyciąłem z wersji audio (ze względu na to, że pytających nie było za bardzo słychać).

Nie wiem natomiast jeszcze kiedy uda nam się opublikować regularny odcinek Comics Weekly, bo nagranie nam się opóźniło z uwagi na mój wyjazd i inne sprawy – możecie jednak oczekiwać go gdzieś na początku tygodnia.

Jeszcze raz dzięki za zaproszenie i Wasz udział!